Головна / Новини / Перші зустрічі на тему бюджету участі відбулись у Жовтих Водах та Вільногірську

Перші зустрічі на тему бюджету участі відбулись у Жовтих Водах та Вільногірську

25/02/2017

23 та 24 лютого 2017 року у Жовтих Водах та Вільногірську відбулися установчі зустрічі з питань бюджету участі.

Захід було організовано ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» та Жовтоводською і Вільногірською міськими радами в рамках проекту «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-II) впровадження».

На зустрічі обговорили існуючий потреби міст в процесі Бюджету участі,  визначили формат діяльності робочих груп та навчальних семінарів для представників громадськості й членів міського управління, а також сформували графік роботи на найближчий час. Крім того, вирішили низку організаційних питань та визначили способи реклами, необхідної для першого етапу впровадження Бюджету участі 2017/2018.

У Жовтих Водах захід відвідали 24 зацікавлених особи, серед яких міський голова Абрамов Володимир Васильович, розробники існуючого Положення про бюджет участі, депутати міської ради та громадські активісти.

У Вільногірську участь у заході взяли 20 учасників, серед яких міський голова Василенко Володимир Павлович, представники відділів міської ради, депутати та громадські активісти.

В березні в містах пройде кілька навчальних заходів. ГО «Подільська агенція регіонального розвитку», Жовтоводська та Вільногірська міські ради запрошують усіх охочих долучитися до навчальних семінарів та робочих груп. Календар заходів буде оприлюднено у окремому оголошенні.

Довідково. Проект «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-II) впровадження» фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та реалізується ВГО «Інститут бюджету та соціально-економічних досліджень» (ІБСЕД), розробником електронної системи «Громадський Проект» виступає ГО SocialBoost. Допомогу у проведенні інформаційної, навчальної та моніторингової кампаній у реалізації бюджету участі Вільногірська та Жовтих вод у 2017 році надає партнерська ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» (м. Вінниця) та експерти зі Львову та Рівного.