Головна / Команда

Команда

Представники ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» мають вагомий досвід організації та проведення форумів, круглих столів, пресконференцій, а також воркшовів, вебінарів, тренінгів та навчань, зокрема, у сфері децентралізації, електронного урядування та електронної демократії, партисипації. Також представники організації є сільськогосподарськими дорадниками.

Ми стали ініціаторами створення громадської організації «Самодопомога»  та Соціального підприємства «Системі рішення». Завдяки цьому партнерству та утвореному консорціуму вдалося розвинути соціальне підприємство, зробити його дієвим, забезпечити робочими місцями людей з інвалідністю та продукувати якісні товари й послуги.

Ми прагнемо ефективних змін не лише у регіоні, а й в Україні. Ми постійно розвиваємося та рухаємося вперед, не зупиняємося на досягнутих результатах та продовжуємо творити наше спільне майбутнє.

Нашими цілями є: сприяти впровадженню практик ефективного та належного врядування на регіональному та національному рівнях; створити систему моніторингу соціально-економічних процесів для розробки рекомендацій та політик, спрямованих на сталий розвиток; сприяти впровадженню організаційної, фінансової сталості, що базується на людському капіталі організації; створити платформи для формування громадсько-активного середовища в регіоні.

Маючи вагомий досвід, Подільська агенція регіонального розвитку працює в сфері маркетингу, медіації та посередництва. Ми маємо фахівців у сфері партисипації. Разом з Соціальним підприємством «Системні рішення» допомагаємо громадам у розвитку кооперативів та підприємств, організовуємо семінари в сфері розвитку підприємництва та локальних ініціатив, надаємо консультаційні послуги щодо розробки бізнес-планів, стратегій розвитку та маркетингових стратегій.

У нас є вагомий досвід реалізації навчальних та консалтингових проектів у сфері розвитку підприємництва, місцевого самоврядування та місцево-економічного розвитку, успішний досвід впровадження міжнародних проектів. В межах цієї діяльності залучаються кращі експерти регіону та України.

Портфоліо Подільської агенції регіонального розвитку складають десятки реалізованих проектів, проведених досліджень, організованих експертних заходів, підготовлених аналітичних матеріалів. Комунікаційним майданчиком є сайт організації та сторінка у соціальній мережі https://www.facebook.com/pard.vn/ 

Галина Сегеда
Менеджерка із зовнішніх зв’язків та комунікації
Досвід роботи в організації - 12 років. Має досвід організації тренінгів та розробки інформаційних матеріалів і стратегічних документів, медійного супроводу проєктів

Має десятирічний досвід медійного супроводу проєктів, організації заходів локального, регіонального та національного масштабу (пресконференції, тренінги, семінари, форуми тощо). Наявний досвід організації та проведення тренінгів у сфері місцевого розвитку та місцевої демократії, а також комунікації – більше 5 років (більше 50 заходів).

Досвід розробки та збору інформаційних друкованих матеріалів, стратегічних документів – більше
5 років (співавтор 10 публікацій та збірників матеріалів). Має досвід медійного супроводу більш ніж 20 проєктів у сфері електронного урядування, місцевого розвитку, партисипації. 

Співавторка посібника Консультації, аналіз ситуації, спільне рішення: як залучати мешканців до розмови про місцеві справи. 

Упорядниця посібника “Подорож яблуневим шляхом” (проєкт технічної фінансової допомоги Європейського Союзу Кластер “Яблуневий шлях”.

Іван Образцов
Менеджер проєктів

Має п’ятирічний досвід координації проєктів, написання планів місцевого економічного розвитку, проведення тренінгів, зокрема, на тему економічного розвитку громади та залучення інвестицій, а також формування безпекових центрів та інших одиниць в громаді. В рамках проєкту відповідатиме за проведення тренінгів у сфері організаційного розвитку, стратегічного розвитку та аспектів об’єднання громад

Олексій Марцев
Керівник напрямку «Соціальне підприємництво»
Має досвід роботи ведення проектів та розвитку соціального підприємництва

Соціальне підприємство «Системні рішення» було створено у 2008 році. А почалося все з того, що згуртувались кілька активних осіб з інвалідністю. Вони потребували підтримки, але більш доречним було допомогти їм створити «вудку», ніж просто давати «рибу». І тому було вирішено створити соціальне підприємство.

Створили громадську організацію «Самодопомога», а вже на її базі заснували соціальне підприємство «Системні рішення».

До діяльності цього підприємства у ролі партнера долучилася ГО «Подільська агенція регіонального розвитку». І завдяки цьому партнерству соціальне підприємство вдалося розвинути, зробити його дієвим, забезпечити робочими місцями та продукувати якісні товари й послуги.

У рамках співпраці Подільської агенції регіонального розвитку, ГО «Самодопомога» та соціального підприємства «Системні рішення» значно розширився парк обладнання підприємства, налаштовано ефективну систему менеджменту, а також тактичне та стратегічне управління. Зміцненню матеріально-технічної бази підприємства значно посприяло те, що Подільська агенція регіонального розвитку передала йому обладнання для виготовлення рекламної продукції.

«Системні рішення» отримали допомогу для створення робочих місць для людей з інвалідністю та залучили низку різних інвестицій для створення матеріально-технічної бази.

На підприємстві «Системні рішення» створено дієву функціональну групу, яка займається розробкою, дизайном та виготовленням рекламно-сувенірної продукції, друком матеріалів, професійним фото, відео зйомкою та монтажем. Зареєстровано торгову марку «Перша фабрика», яка оснащена сучасним друкарським і після друкарським обладнаннями, використовує технології офсетного і цифрового друку.  «Перша фабрика» вирізняється новаторством та широким асортиментом, використовує близько 100 процесів та виробляє майже 500 видів продукції. Серед них унікальні: дидактичні ігри з натуральних матеріалів, роздаткові матеріали для фасилітаційних тренінгів, авторська сувенірна продукція.

Юрій Олексійчук
Фінансовий менеджер
Досвід бухгалтерського супроводу – більше 10 років

Має десятирічний досвід надання фінансового супроводу проєктів, надання бухгалтерських послуг в тому числі проєктів міжнародно-технічної допомоги, включаючи ПРООН, DOBRE, проєкти Європейської Комісії та ін. 

Отримати консультацію

Дякуємо, Ваша заявка прийнята.

В найближчий час менеджер зв'яжеться з Вами.

Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних відповідно до правил.
15-РІЧНИЙ ДОСВІД
СПІВПРАЦІ З ГРОМАДАМИ ТА РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІЙ
15 років
досвіду
Понад 30
партнерів
Понад 200
громад