Головна / Напрямки роботи / Соціальне підприємство

Соціальне підприємство

Соціальне підприємство «Системні рішення» було створено у 2008 році. А почалося все з того, що згуртувались кілька активних осіб з інвалідністю. Вони потребували підтримки, але більш доречним було допомогти їм створити «вудку», ніж просто давати «рибу». І тому було вирішено створити соціальне підприємство. 

Оскільки це була нова справа, ми оперлися на досвід та знання, отримані від програми USAID. Створили громадську організацію «Самодопомога», а вже на її базі заснували соціальне підприємство «Системні рішення».

До діяльності цього підприємства у ролі партнера долучилася ГО «Подільська агенція регіонального розвитку». І завдяки цьому партнерству соціальне підприємство вдалося розвинути, зробити його дієвим, забезпечити робочими місцями та продукувати якісні товари й послуги.

У рамках співпраці Подільської агенції регіонального розвитку, ГО «Самодопомога» та соціального підприємства «Системні рішення» значно розширився парк обладнання підприємства, налаштовано ефективну систему менеджменту, а також тактичне та стратегічне управління. Зміцненню матеріально-технічної бази підприємства значно посприяло те, що Подільська агенція регіонального розвитку передала йому обладнання для виготовлення рекламної продукції.

«Системні рішення» отримали допомогу для створення робочих місць для людей з інвалідністю та залучили низку різних інвестицій для створення матеріально-технічної бази. 

Наразі на підприємстві працює 5 осіб, із них 3 – люди з інвалідністю. На даний час маємо вакантні посади: головний бухгалтер, директор розвитку, працівники у консалтинговому відділі.

На підприємстві «Системні рішення» створено дієву функціональну групу, яка займається розробкою, дизайном та виготовленням рекламно-сувенірної продукції, друком матеріалів, професійним фото, відео зйомкою та монтажем. Зареєстровано торгову марку «Перша фабрика», яка оснащена сучасним друкарським і після друкарським обладнаннями, використовує технології офсетного і цифрового друку. «Перша фабрика» вирізняється новаторством та широким асортиментом, використовує близько 100 процесів та виробляє майже 500 видів продукції. Серед них унікальні: дидактичні ігри з натуральних матеріалів, роздаткові матеріали для фасилітаційних тренінгів, авторська сувенірна продукція.

Також ми працюємо в сфері маркетингу, медіації та посередництва. Соціальне підприємство «Системні рішення» допомагає громадам у розвитку кооперативів та підприємств, організовує семінари в сфері розвитку підприємництва та локальних ініціатив, надає консультаційні послуги щодо розробки бізнес-планів, стратегій розвитку та маркетингових стратегій.

Соціальне підприємство «Системні рішення» має вагомий досвід реалізації навчальних та консалтингових проектів у сфері розвитку підприємництва, місцевого самоврядування та місцево-економічного розвитку, успішний впровадження міжнародних проектів. В межах цієї діяльності залучаються кращі експерти регіону та України. 

Серед партнерів та замовників – міжнародні та українські структури, благодійні фонди та програми технічної допомоги. Підприємство «Системні рішення» забезпечує організацію повного циклу заходу – від ідеї та концепції до завершення, включаючи посткомунікацію (конференції, семінари, тренінги, круглі столи, форуми, фасилітаційні сесії тощо). Крім того, підприємство надає логістичні та кейтерингові послуги.

Також Соціальне підприємство «Системні рішення» має широку базу контактних даних різних цільових аудиторій.

Підприємство «Системні рішення» реагує на виклики та потреби. Саме тому, в умовах пандемії, перепрофілювались і почали виготовляти засоби захисту. Всього за два тижні Соціальне підприємство налагодило роботу з виготовлення захисних масок, екранів, халатів, комбінезонів, бахіл та іншого.

Також підприємство «Системні рішення» виготовляє матеріали для потреб лікарень Вінницької області, зокрема, комплекти для зволожувачів для апаратів штучної вентиляції легенів, перехідники, адаптори для кисневих балонів, еластичні вкладники, а також тримачі для захисних екранів.

Соціальне підприємство «Системні рішення» безкоштовно передало захисні екрани до Вінницької обласної дитячої інфекційної лікарні, Вінницької міської клінічної лікарні №1, Вінницької міської клінічної лікарні №2 та Калинівської центральної районної лікарні. Партію масок безкоштовно передали Громадській організації «Вісь», яка допомагає людям без постійного місця проживання.

Продукція на підприємстві виготовляється офіційно, сертифікована та відповідає технічним умовам. Соціальне підприємство «Системні рішення» має налагоджену співпрацю з Вінницьким міжрегіональним центром професійної реабілітації інвалідів «Поділля». Люди з інвалідністю, які проходить навчання в центрі надалі працевлаштовуються на Соціальному підприємстві «Системні рішення».

Отримати консультацію

Дякуємо, Ваша заявка прийнята.

В найближчий час менеджер зв'яжеться з Вами.

Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних відповідно до правил.
15-РІЧНИЙ ДОСВІД
СПІВПРАЦІ З ГРОМАДАМИ ТА РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІЙ
15 років
досвіду
Понад 30
партнерів
Понад 200
громад