Головна / Експерти

Мережа експертів

Експерти ПАРР мають вагомий досвід проведення тренінгів та навчань, розробки стратегічних та інвестиційних планів, надання консультацій.

Експерти організації в 2020 році підготували 21 концепцію розвитку ОТГ Вінницького регіону на період 2020-2030 рр.

ГО «ПАРР» провела 21 навчальний захід по залученню інвестицій для громад, в тому числі стосовно сприятливого інвестиційного клімату та ін.

В 2020 році експерти організації розробили 4 проєкти на конкурс ДФРР та 3 проєкти на конкурс секторальної підтримки для громад Вінницької області.

У рамках реалізації Програми DOBRE експертами організації було розроблено 6 Планів місцевого економічного розвитку і проєкти МЕР для громад.

Громадська організація має досвід запуску Ситуативного безпекового Центру громади в Северинівській ОТГ (2018 рік), створення «Центру місцевого економічного розвитку» у місті Красноармійськ, а також ініціативу та супровід створення Хабу “Місто змістів” у Вінниці. Окрім цього, організація має досвід розробки положень про здійснення інвестиційної діяльності.

Організація має довготривалий досвід роботи з донорами, а саме з Міжнародним Фондом “Відродження”, USAID, МБО “Фонд Східна Європа”, ПРООН, Фондом Чарльза Стюарта Мотта, Посольством Канади в Україні, Європейським Союзом, GIZ, Global Communities та іншими. ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» веде ефективну співпрацю з органами влади, а саме з Секретаріатом Кабінету Міністрів України, Міністерством розвитку громад та територій України, Вінницькою міською радою, Вінницькою обласною державною адміністрацією та має сталу співпрацю з понад 30 громадами України.

Наші експерти працюють для розвитку громад. У Вас є можливість отримати: особисте спілкування з експертами у режимі офлайн та онлайн; поради експерта у питаннях партисипації, розвитку електронного врядування та інших; розгляд практичних ситуацій з роботи вашої громади, пошук оптимальних рішень; консультації щодо розробки стратегічних документів; інвестиційних профілів громад та інших документів.

Юрій Войціцький
Експерт з розвитку територій та стратегічного планування

Має понад 10 років досвіду проведення тренінгів та семінарів з розвитку територій. 

Понад 230 проведених тренінгів у період 2015-2020 років на такі теми: місцевий і регіональний розвиток (130 тренінгів, 2600 учасників), туризм (20 тренінгів, 350 учасників), розвиток сільських територій (40 тренінгів, 600 учасників), просторовий розвиток (5 тренінгів, 85 учасників), міжмуніципальне співробітництво (8 тренінгів, 350 учасників), підтримка малого бізнесу (3 тренінги, 60 учасників), апровадження підходу LEADER (2 тренінги, 60 учасників), залучення громадськості до прийняття рішень (2 тренінги, 40 учасників).

Має досвід розробки стратегій розвитку, концепція розвитку громад Вінницького регіону на період 2021-2030, розробки інвестиційних пропозицій (каталогів) громад.

 

 

Сергій Яцковський
Експерт з місцевого самоврядування

Має досвід розвитку місцевого самоврядування – більше 10 років та досвід тренерської діяльності – понад 5 років.

Провів понад 200 тренінгів та навчань для посадових осіб місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад з питань децентралізації, розвитку та впровадження системи якості адміністративних послуг, освіти, медицини тощо. 

Розробник та співавтор навчальних матеріалів та кейсів, зокрема, навчального курсу для посадових осіб місцевого самоврядування в рамках реформи децентралізації; посібника «Індикатори успішності та їх роль в системі управління місцевими громадами», організатор та редактор випуску «Настільної книги старости».

Володимир Феськов
Експерт з децентралізації

Досвід розвитку місцевого самоврядування – більше 6 років, досвід тренерської діяльності – більше 11 років.

Пропопдить тренінги, зокрема на такі темаи: місцеве самоврядування, бюджетний процес, вплив громади на діяльність ради, місцевий розвиток, діяльність комунальних підприємств, запобігання корупції.

Розробник програм «Місцеве самоврядування», «Громадянське суспільство» та «Молодіжний розвиток», «Виборчий процес», Міжнародний республіканський інститут IRI, Співавтор програми «Практична політика для місцевих депутатів».

Сергій Підмогильний
Експерт з туризму

Експерт з туризму, координатор з розвитку мережі Greenways Ukraine.

Має понад 20 років практичного досвіду роботи в туризмі. Ініціатор та керівник ряду громадських ініціатив та організацій в туризмі. Консультант проектів міжнародної технічної допомоги та органів місцевого самоврядування з різних регіонів України. Автор ряду статей та видань туристичної тематики.

Напрямки діяльності: 

  • аналіз туристичного потенціалу громад; 
  • інвентаризація туристичних ресурсів;
  • стратегічний розвиток туристичної сфери; 
  • міжмуніципальна співпраця в туризмі;
  • сторення туристичних продуктів, інфраструктури, туристичних шляхів і об'єктів; 
  • формування організаційних основ для розвитку туризму в громадах; 
  • туризм на територіях природно-заповідного фонду; 
  • підприємництво в туризмі; 
  • проведення тематичних тренінгів та навчальних турів.
Тарас Баранецький
Експерт з розвитку територій

Має досвід супроводу громад та надання консультаційних послуг, зокрема:

- адміністрування системи бізнес-аналізу (ВІ-система) на основі програм електронного бухгалтерського обліку комунальних підприємств житлового господарства (робота з базами даних) та ін.

- підготовка проектів стратегічних та нормативних документів для громад (програм розвитку, планів оптимізації бюджетної інфраструктури, положень та статутів громад);

- проведення навчань для об'єднаних територіальних громад з питань стратегічного планування, бюджетування, збільшення дохідної частини, співробітництва громад. 

- консультування органів місцевого самоврядування щодо міжмуніципального співробітництва;

- підготовка проектів стратегічних та нормативних документів для об'єднаних громад (програм розвитку, планів оптимізації бюджетної інфраструктури, положень та статутів громад).

Отримати консультацію

Дякуємо, Ваша заявка прийнята.

В найближчий час менеджер зв'яжеться з Вами.

Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних відповідно до правил.
15-РІЧНИЙ ДОСВІД
СПІВПРАЦІ З ГРОМАДАМИ ТА РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІЙ
15 років
досвіду
Понад 30
партнерів
Понад 200
громад