Головна / Новини / Консультації «Швидкий старт» допомагають релокованим підприємствам вирішувати питання

Консультації «Швидкий старт» допомагають релокованим підприємствам вирішувати питання

31/05/2023

Продовжуємо ділитися історіями успіху, які маємо в межах ініціативи «Мости економічного розвитку», що реалізовує громадська організація «Подільська агенція регіонального розвитку» за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України».

Однією з таких історій є спільна діяльність компанії «Ньютон Колд» та експерта з питань промоцій, маркетингу, SMM, залученого в межах консультацій «Швидкий старт».

Товариство з обмеженою відповідальністю «Ньютон Колд» (New Cold) у березні 2022 року релокувалось з Харкова  до міста Хоростків Тернопільської області. Остаточно процес релокації бізнесу та працівників завершився у квітні 2022 року. Нині на підприємстві працює 20 осіб.

Підприємство займається виробництвом промислового холодильного обладнання.

«При переїзді забрали весь штат працівників з собою до м. Хоростків та винайняли приміщення. З переїздом звернулись по допомогу до Державної програми з релокації, та завдяки Укрзалізниці перевезли все обладнання, але у Харкові залишилось приміщення, за яке сплачуємо оренду»,  – розповідає керівник підприємства Антон Новіков.

За його словами, налагодили увесь виробничий, а підприємство є одним серед тих в Україні, хто займається холодильним устаткуванням.

«Ми на одному рівні за якістю з італійськими виробниками. Цінова політика раніше була на рівні з Італією, але зараз в італійців навіть трохи дешевше. Порівняно з 2021 роком, продажі впали у 2,5 рази. Та в нас у планах на 2023 рік  – вийти на рівень продажів 2021 року. Адже нашими клієнтами є, зокрема, великі заводи, виробники молочної продукції, льодові арени, равликові ферми», - зазначає Антон Новіков.

У межах консультацій «Швидкий старт» у ТОВ «Ньютон Колд» був запит щодо сегментації клієнтів та збільшення кількості клієнтів для відділу продажів.

Експерт з питань промоцій, маркетингу, SMM Олег Горобець надав консультації представникам  підприємства та порекомендував скласти точний, виключний список потенційних клієнтів,  скласти план опрацювання клієнтської бази та скрипти для кожного з етапів продажу, фіксувати проміжні результати опрацювання бази та провести аудит пошукових рекламних компаній та пошукової оптимізації у спеціалізованої агенції.

За словами маркетолога підприємства Анни Осадчої, яка отримувала рекомендації експерта, консультації «Швидкий старт» були корисними для підприємства. Станом на сьогодні у компанії склали список клієнтської бази та фіксуються результати опрацювання бази, що дає змогу зрозуміти кількість продажів на майбутнє.

Детальніше з продукцією підприємства можна знайомитися за лінком: https://newcold.com.ua

Безкоштовні консультації «Швидкий старт» для підприємців, які релокували свій бізнес у Вінницьку, Рівненську, Тернопільську, Хмельницьку та Черкаську області, надають експерти, залучені в межах ініціативи «Мости економічного розвитку», що реалізовує громадська організація «Подільська агенція регіонального розвитку» за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України».

Контакти колцентру: +380930832424 +380970832424 mostybiznes@gmail.com

Ініціатива «Мости економічного розвитку» стала можливою завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), згідно з умовами гранту, наданого ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» в рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка України». Зміст цієї публікації є відповідальністю ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» та не обов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.