Головна / Новини / Представники ОТГ дізнавалися про інструменти е-демократії та їх використання

Представники ОТГ дізнавалися про інструменти е-демократії та їх використання

07/03/2018

6 березня у Вінниці в приміщенні Вінницького Центру Розвитку Місцевого Самоврядування в рамках проекту Лабораторія електронної демократії ГО Подільська Агенція Регіонального Розвитку відбувся тренінг "E-LabDay" для представників ОТГ Вінничини.

Учасники тренінгу ознайомились із питаннями електронного урядування та електронної демократії, інструментами е-демократії, процесом електронної ідентифікації, електронними послугами та роботою з порталами на основі відкритих даних.

Тренінг проводили Sofia Sakalosh, керівниця Лабораторії електронної демократії, Виктор Маценко, регіональний координатор програми EGAP в Вінницькій області та Vitaliy Shvets, радник з муніципальних послуг ВЦРМС.
Окрім цього, учасники тренінгу відвідали Вінницька міська рада, де мали нагоду дізнатись як функціонує сервіс Цілодобова Варта, Прозорий офіс та Ситуаційний центр.

Захід відбувся у рамках проекту «Лабораторія електронної демократії» за фінансової підтримки Фонду Чарльза Стюарта Мотта та швейцарсько-української програми «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP), яка спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій, що допомагатимуть вдосконалити якість врядування, покращать взаємодію влади та громадян та сприятимуть соціальним інноваціям в Україні. Програма EGAP фінансується Швейцарською Конфедерацією і виконується Фондом Східна Європа та Фондом InnovaBridge. Детальніше про програму на сайті egap.in.ua