20 активістів та активісток пройдуть навчання та стануть «Майстрами змін»

Завершено відбір активістів та активісток, які виявили бажання пройти навчальний курс та стати «Майстрами змін».

Усього ми отримали 116 заявок, що свідчить про актуальність та важливість цієї теми.

Конкурсна комісія ретельно опрацювала заявки від кожного і кожної. Тож наразі до навчання запрошено 20 осіб, які мають досвід залучення громадян, розробки урбаністичних або економічних проєктів розвитку громад та навички якісного управління проєктами.

Вже 2-4 лютого 2024 року для них відбудеться триденна офлайн-сесія у Львові. Навчання включатиме, зокрема, такі теми як лідерство та менеджмент, місцевий економічний розвиток, стратегічне планування та розробка планів розвитку громад.

Далі у лютому – березні 2024 року буде вісім онлайн-тренінгів. До навчання увійдуть такі теми: управління проєктами, соціальна інтеграція, післявоєнна соціальна психологія, дослідження та комунікація місцевої громади, інженерно-технологічні проєкти, етика, забезпечення якості, боротьба з корупцією, джерела коштів для проєктів відновлення та нормативи витрат, фінанси та бюджетування, соціальна згуртованість.

За результатами навчання буде сформовано 4 робочих групи, які з робочими візитами протягом березня-квітня 2024 року відвідуватимуть громади Херсонської, Запорізької, Миколаївської областей та спільно з представниками громад розроблятимуть проєкти розвитку для 16 громад зазначених областей

А 14-15 березня 2024 року у Івано-Франківську відбудеться дводенна офлайн-сесія. Навчання проводитиме команда агенції соціальних проєктів Platfor.ma. Воно буде присвячене ефективній комунікаційній стратегії, взаємодії з медіа та аудиторією та методикам креативного сторітелінгу. Метою навчання буде посилити спроможності учасників комунікувати про свою роботу та зміни у громадах.

Публікацію підготовлено в межах проєкту «Майстри змін», що реалізовується за підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку USAID « UCBI: Зміцнення громадської довіри в Україні»

Отримати консультацію

Дякуємо, Ваша заявка прийнята.

В найближчий час менеджер зв'яжеться з Вами.

Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних відповідно до правил.
15-РІЧНИЙ ДОСВІД
СПІВПРАЦІ З ГРОМАДАМИ ТА РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІЙ
15 років
досвіду
Понад 30
партнерів
Понад 200
громад