Головна / Анонси / Семінар «Прозоре місто Вінниця. Вітчизняний досвід формування прозорої влади»

Семінар «Прозоре місто Вінниця. Вітчизняний досвід формування прозорої влади»

24/06/2014

26 червня відбудеться семінар «Прозоре місто Вінниця. Вітчизняний досвід формування прозорої влади», в якому взяли участь представники бібліотек м. Вінниці.

Під час семінару будуть розглянуті питання розвитку системи електронного урядування в Україні загалом та презентовано інструменти, створені у м. Вінниця в рамках моделі Прозорого міста – ресурси, які дозволяють отримати більш повну та якісну інформацію щодо різних сфер життєдіяльності міста.

Семінар буде проведено в рамках проекту ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» «Українське Прозоре місто. Пілотна модель електронного управління для покращення надання адміністративних послуг», що реалізовується спільно з Вінницькою міською радою за фінансової підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні.

Ця публікація підготовлена за фінансової підтримки Європейського Союзу. Відповідальність за зміст даної публікації покладається виключно на ГО «Подільська агенція регіонального розвитку». Інформація, наведена в даній публікації, ні за яких обставин не може розглядатися як така, що відбиває позицію Європейського Союзу.

 

Європейський Союз складається з 27-ми держав-членів, які вирішили послідовно об''''єднати свої ноу-хау, ресурси та долі. Протягом 50-ти років розширення вони разом створили зону стабільності, демократії та сталого розвитку, підтримуючи при цьому культурне розмаїття, терпимість та свободу особистості. Європейський Союз прагне розділяти свої досягнення та цінності з країнами і народами за його межами.

Сайт Представництва Європейського Союзу в Україні: http://eeas.europa.eu/delegations/ukraine/

Сторінка у мережі Facebook: http://www.facebook.com/EUDelegationUkraine

 

Контактна інформація:

ГО «Подільська агенція регіонального розвитку»

21018, Вінниця, вул. Червоних партизан, 7

тел. +38 (0432) 694432,

www.pard.org.ua, e-mail: info@pard.org.ua

Контактна особа:

Виконавчий директор ГО «ПАРР»

Олег Левченко (тел.: +38 063 777 02 50)