Головна / Новини / Жмеринка активно долучається до розвитку е-урядування

Жмеринка активно долучається до розвитку е-урядування

16/10/2014

Розвиток електронного урядування в Україні набуває обертів. Жмеринка також активно долучається до реалізації досвіду європейських держав. Відтак, Жмеринська міська рада взяла участь у проекті ГО «Європейський діалог» «Громадські інформаційні центри у Вінницькій, Закарпатській, Львівській та Рівненській областях – II етап».

Про успішне виконання даного проекту йшлося на круглому столі, яке було організовано спільно з Вінницьким партнером ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» в залі засідань Жмеринської міської ради.

Під час заходу інспектор міської ради Ірина Савіна розповіла про впровадження електронного врядування у місті та електронні послуги, які надаються міською радою, зокрема про електронну реєстрацію до дитячого садочка, запис на прийом до керівників органу місцевого самоврядування та електронне звернення до міського голови та ін..   

Присутні обговорили інші аспекти ефективного надання електронних послуг громадянам та погодилися, що для покращення організації надання послуг населенню потрібно створити Громадські інформаційні центри, на базі яких мешканці міста матимуть можливість отримати інформаційну та консультативну довідку. Оскільки, не зважаючи на стрімкий розвиток інформаційних технологій, велика кількість населення не вміє користуватися інтернет ресурсами або ж не має змоги під’єднатися до мережі. Саме тому постає потреба організувати роботу координатора, який стане проміжною ланкою між користувачем та тим, хто надає електронні послуги у Жмеринці та за її межами.

Учасники круглого столу погодилися не лише підтримати ініціативу створення Громадського інформаційного центру на базі міської ради, але й активно долучитися до організації його ефективної роботи.

Проект співфінансується в рамках програми польского співробітництва для розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща у 2014 р. у рамках програми «Підтримка демократії» Фундації Міжнародної Солідарності.