Головна / Новини / Збереження підприємства та релокація на Вінниччину. Історія успіху

Збереження підприємства та релокація на Вінниччину. Історія успіху

25/07/2022

Одним із таких підприємств стало ТОВ «Торговий Дім «Сан Агро» з м. Харків, яке співпрацює з виробниками та дистриб’юторами ЕКО-добрив. Наукові співробітники та агроконсультанти даного підприємства наголошують на тому, що при розробці формуляцій добрив надзвичайно важливим є питання екологічної безпеки та максимальної економічної ефективності застосування цих препаратів для забезпечення рослин всіма необхідними поживними речовинами.

ТОВ «ТД «Сан Агро» намагається максимально зменшити згубний вплив на навколишнє середовище від застосування мінеральних добрив. Для цього в продуктах, які ми пропонуємо широко застосовуються новітні технології, які засновані на широкому використанні амінокислот і поживних елементів природного походження. Після 24 лютого в умовах військових дій у підприємства ТОВ «ТД «Сан Агро» виникла гостра потреба здійснити релокацію, адже залишатись та продовжувати бізнес в умовах війни та перманентних обстрілів було неможливо.

Одним із основних запитів під час релокації «Сан Агро» була наближеність до кінцевого споживача продукту – аграрних виробників, саме тому місцем релокації було обрану Вінницьку область, зокрема Барська громада. Разом із керівником вдалось переїхати і 5 членам команди.

У межах консультацій наші фахівці надавали консультації «Сан Агро» з приводу розміщення компанії та продовження діяльності, надали контакти галузевих організацій, які зможуть сприяти розвитку діяльності ТОВ, серед яких облагрооб'єднання “Вінницька рада сільгоспвиробників”, ТОВ Фруктовий Проект та інших.

Результатом напрацьованих контактів стала можливість зав'язування нового ділового співробітництва та збутової бази для ТОВ «ТД «Сан Агро».

Крім того, ми залучили представників ТОВ «ТД «Сан Агро» до співпраці з Фермерським господарством «ВИТВІРНЯ» (діюче у с. Северинівка, Жмеринського району, Вінницької області).

ТОВ «ТД «САН АГРО» - це відповідальна, порядна та високо наукова компанія, де працюють лише фахівці та фанати своєї справи.

Спеціалісти ТОВ «Торговий Дім «Сан Агро» постійно проходять навчання в Україні та за кордоном, а також співпрацюють з науковими співробітниками різних наукових установ України, тому справді зможуть відповісти на будь-яке питання професійно та обґрунтовано  агровиробникам не лише у Вінницькій області, але і з усієї України.

Діяльність стала можливою в рамках проєкту "Бери і роби: від мапи до дій", що реалізується ГО "Подільська агенція регіонального розвитку" за фінансової підтримки Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО), яка виконується компанією Chemonics International