Головна / Новини / Завершився перший Всеукраїнський конкурс на краще зображення системи електронного урядування

Завершився перший Всеукраїнський конкурс на краще зображення системи електронного урядування

28/04/2014

25 квітня відбулося засідання журі, на якому підведено підсумки Всеукраїнського конкурсу «Публічні бібліотеки – мости до е-урядування». Конкурс організовано ГО  «Подільська агенція регіонального розвитку» за підтримки Вінницької міської ради та Вінницької міської централізованої бібліотечної системи в рамках проекту «E-gov для кожного», підтриманого Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (виконавцем проекту міжнародної технічної допомоги «Глобальні Бібліотеки «Бібліоміст-Україна»).

Конкурс проводився серед художників, дизайнерів, фахівців інфографіки та мав на меті подати систему електронного урядування у форматі, зрозумілому для різних груп населення, популяризувати ідею розвитку електронного урядування серед представників громади м. Вінниці та інших міст України.

Конкурс проводився за трьома основними номінаціями:

Інфографіка – зображення системи електронного урядування в форматі, зрозумілому для представників офіційних установ та організацій (органи влади та місцевого самоврядування, навчальні заклади, державні установи, неурядові організації тощо);

Ретро-плакат – відображення системи е-урядування в стилі ретро, зрозумілому та близькому для людей похилого віку;

Комікс – зображення системи електронного урядування в картинках у форматі коміксу, зрозумілому для дітей шкільного віку.

У конкурсі взяли участь фахівці з Вінниці, Києва, Бердянська, Львова, Івано-Франківська. Загалом на розгляд журі надійшло 15 робіт, які було оцінено за наступними критеріями: відповідність конкурсної роботи заявленій номінації, повнота розкриття заявленої теми, зрозумілість для цільової групи, оригінальність підходу, художній і технічний рівень роботи.

Члени журі - фахівці ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» Вінницької міської ради, Вінницької міської централізованої бібліотечної систем,  ВОГО «Лабораторія актуальної творчості».

Всі конкурсні роботи буде розміщено на сайті Муніципально-громадського центру е-урядування www.e-gov.in.ua, а кращі – використані для промоції інструментів електронного урядування серед мешканців м. Вінниці та інших міст України.