Головна / Анонси / Запрошуємо до участі у Літньому таборі E-DemLab

Запрошуємо до участі у Літньому таборі E-DemLab

24/07/2016

Громадська організація «Подільська агенція регіонального розвитку» запрошує до участі у чотириденному Літньому таборі е-демократії, що відбудеться  неподалік Вінниці з 4 по 7 серпня.

Табір організовано у рамках проекту «Лабораторія електронної демократії» за підтримки Швейцарсько-української програми «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» EGAP та Фонду Чарльза Стюарта Мотта.

Мета проведення: напрацювання дієвих та корисних інструментів для залучення громадян до процесів прийняття рішень, громадського контролю, їхньої взаємодії для вирішення таких питань зокрема:

  • Інформаційне «виключення» різних категорій населення;
  • Технічні рішення для активних мешканців житлових комплексів (ОСББ, ОСН, окремі активісти);
  • Раціоналізація процесів прийняття рішень та візуалізація результатів (автоматизація «відсіювання» альтернатив, аналізу ризиків та передбачених результатів, робота з електронними картами, маркування);
  • Safe Environment – інструменти екологічного моніторингу на рівні окремих житлових комплексів.

Учасники: представники громадських організацій та ІТ-сектору, науковці, студенти старших курсів (переважно технічні спеціальності)

Кількість учасників: 50 осіб

Тривалість: 4-7 серпня

Організатори забезпечують проживання учасників у будиночках та комплексне харчування, а також відшкодування проїзду в межах вартості купейних квитків, але не більше 500 грн. на одну особу.

Для участі у таборі необхідно заповнити аплікаційну форму до 24 липня.  Про результати відбору усі апліканти будуть поінформовані не пізніше 27 липня. Основний критерій відбору – наявність достатнього рівня обізнаності та навиків для вирішення вищезазначених питань шляхом використання ІКТ, а також готовність працювати в одній з чотирьох груп над формуванням конкретних технічних рішень. Будь ласка, зверніть особливу увагу на ці питання, заповнюючи аплікаційну форму.

За додатковою інформацією звертайтесь до Оксани Гречко, координатора проекту, за ел. адресою o.grechko@pard.org.ua або за тел. +38 (0432) 69 44 32.