Головна / Анонси / Запрошуємо до участі у формуванні публічних рекомендацій щодо розвитку електронного урядування в Україні.

Запрошуємо до участі у формуванні публічних рекомендацій щодо розвитку електронного урядування в Україні.

24/06/2014

24 червня о 15.00 відбудеться веб-конференція «Формування публічних рекомендацій щодо розвитку системи електронного урядування як основи надання адміністративних послуг в електронному вигляді».

16 червня під час прес-конференції експерти представили результати дослідження «100 міст – крок вперед. Моніторинг впровадження інструментів електронного урядування як основи надання адміністративних послуг в електронному вигляді», реалізованого ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» за підтримки проекту ЄС та ПРООН «Поширення кращих практик недержавного моніторингу надання адміністративних послуг».

Дослідження стало одним із наймасштабніших дотепер у даній сфері та дало змогу оцінити рівень та якість використання інструментів е-урядування, що є основою розвитку електронних адміністративних послуг, проаналізувати, які зміни відбулись протягом року, виявити основні тенденції та наявні проблеми при їх впровадженні.  На основі результатів моніторингу буде сформовано рекомендації щодо кроків, які мають бути здійсненні на державному та місцевому рівнях із метою підвищення ефективності впровадження системи електронного урядування в діяльності органів місцевого самоврядування та готовності міст України до надання послуг в електронному форматі.

Запрошуємо Вас взяти участь у веб-конференції, що відбудеться 24 червня з 15:00 до 16:30, з метою обговорення результатів моніторингу та формування публічних рекомендацій щодо розвитку системи е-урядування на муніципальному та державному рівнях, які буде враховано в розроблюваній нині «Концепції розвитку електронного урядування в Україні».

Для участі у веб-конференції необхідно надіслати інформацію (ПІБ учасника, назва організації, е-мейл та телефон) на адресу: info@e-gov.in.ua, зазначивши тему листа «Веб-конференція 24.06» до 23 червня, 18:00. Також, на цю електронну адресу можна надсилати Ваші коментарі та пропозиції щодо розробки рекомендацій.

Ознайомитися з результатами дослідження можна за посиланням: http://pard.org.ua/rekomendac_shhodo_rozvitku_nstrumentv_elektronnogo_uryaduvannya-_sformovan_za_rezultatami_dosldzhennya.html

За підтримки проекту ПРООН та ЄС «Поширення кращих практик недержавного моніторингу надання адміністративних послуг» 

Проект ЄС та ПРООН «Поширення кращих практик недержавного моніторингу надання адміністративних послуг» започаткований у 2013 р. з метою вдосконалити процес надання адміністративних послуг органами місцевого самоврядування у містах України за рахунок посилення громадського контролю та налагодження ефективного зворотного зв''''язку. Більше інформації про діяльність  проекту – на http://www.ua.undp.org/ (у розділі «Наша робота»).

Європейський Союз складається з країн-членів, які вирішили поетапно об’єднати разом свої інновації, ресурси і долі. Спільно, протягом 50-річного періоду розширення, вони побудували зону стабільності, демократії і поступального розвитку, підтримуючи культурну різноманітність, толерантність та індивідуальні свободи. Європейський Союз зацікавлений в обміні цими здобутками та цінностями з країнами і людьми поза його кордонами.

Програма розвитку Організації Об''''єднаних Націй (ПРООН) є глобальною мережею ООН в галузі розвитку. ПРООН тісно співпрацює з усіма верствами суспільства, допомагаючи розбудові країн, спроможних протистояти кризам,  розвивати та підтримувати економічне зростання, націлене на покращення життя  кожної людини. Працюючи  у 177 країнах ми пропонуємо глобальне бачення з урахуванням  специфіки місцевого розвитку, задля розширення прав та можливостей людей та підвищення життєздатності держав. Більше інформації про діяльність  ПРООН – на http://ua.undp.org

Контактна інформація:

ГО «Подільська агенція регіонального розвитку»

м. Вінниця, вул. Червоних партизан, 7

тел.: (0432) 69 44 32

e-mail: info@pard.org.ua

Олег Левченко – виконавчий директор ГО «Подільська агенція регіонального розвитку»

Тетяна Науменко – директор Муніципально-громадського центру електронного урядування