Головна / Анонси / Запрошуємо до участі в онлайн-заході на тему: «Релокація бізнесу: рішення для успіху»

Запрошуємо до участі в онлайн-заході на тему: «Релокація бізнесу: рішення для успіху»

08/12/2022
Повномасштабне вторгнення Росії на територію України зупинило роботу багатьох українських підприємств. Часто релокація – єдиний спосіб врятувати бізнес. Проте переміщені підприємства мають багато проблем і потребують експертної підтримки під час і після переміщення, щоб відновити роботу. Серед найпоширеніших проблем переміщеного бізнесу – відновлення втрачених ланцюгів поставок, розробка бізнес-стратегії та оформлення документів для виходу на ринок ЄС.
 
Щоб задовольнити ці критичні потреби, місцеві організації вже почали надавати консультаційну підтримку підприємствам щодо переміщення. Та цієї інформації не завжди достатньо. Саме тому ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» ініціювала реалізацію проєкту «Мости економічного розвитку», в межах якого надаватиметься підтримка релокованому бізнесу.
 
Запрошуємо до участі в онлайн-заході на тему: «Релокація бізнесу: рішення для успіху» представників та представниць релокованого бізнесу, який переїхав до Вінницької, Рівненської Тернопільської, Черкаської, та Хмельницької областей. Також до участі запрошуємо представників і представниць органів місцевого самоврядування, які активно допомагають підприємцям знаходити рішення та релоковувати свій бізнес у громади.
 
Захід відбуватиметься 14 грудня 2022 року з 11 по 12 годину на платформі Zoom (посилання буде надіслано додатково).
 
Для участі у конференції просимо зареєструватись до 12:00 години 13 грудня 2022 року за посиланням: https://forms.gle/jkP7EcUtqjQ4p8Ps5
 
Під час заходу експерти ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» розкажуть про можливості для релокованого бізнесу як на території України, так і в межах співпраці з іноземними підприємствами.
 
Діяльність у рамках проєкту «Мости економічного розвитку» стала можливою завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), згідно з умовами гранту, наданого ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» в рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка України». Зміст цієї публікації є відповідальністю ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» та необов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.