Головна / Новини / Запрацював кол-центр для релокованих малих та середніх підприємств

Запрацював кол-центр для релокованих малих та середніх підприємств

02/02/2023

Запрацював кол-центр для релокованих малих та середніх підприємств, створений у межах ініціативи «Мости економічного розвитку».

Оператори кол-центру, менеджер кол-центру та залучені експерти надаватимуть консультації та бізнес-підтримку представникам і представницям бізнесу, який перемістився до Вінницької, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької та Черкаської областей.

Звертатися до кол-центру можна за телефонами:

+38 093 083 2424

+38 097 083 2424

Кол-центр прийматиме запити від переміщених підприємств і допомагатите їм у вирішенні питань. Співробітники кол-центру збиратимуть бізнес-запити, визначатимуть їхні потреби, надаватимуть відповіді на основні запитання щодо переїзду та надаватимуть інформацію про можливості в рамках проєкту «Мости економічного розвитку» зацікавленим та відповідним підприємствам.

Крім того, співробітники кол-центру передаватимуть інформацію експертам, які нададуть підприємцям короткострокові консультації «Швидкий старт» з управління бізнесом, нових ланцюжків поставок, новітніх підходів до інтеграції.

Кол-центр стане надійним інструментом для обробки дзвінків, швидкого вирішення питань на місцях та надання інформації підприємцям.

 

Ініціатива «Мости економічного розвитку» стала можливою завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), згідно з умовами гранту, наданого ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» в рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка України». Зміст цієї публікації є відповідальністю ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» та необов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.