Головна / Новини / За допомоги експертки в межах консультацій «Швидкий старт» на підприємство знайшли фахівця

За допомоги експертки в межах консультацій «Швидкий старт» на підприємство знайшли фахівця

23/05/2023
За сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України» громадська організація «Подільська агенція регіонального розвитку» в межах ініціативи «Мости економічного розвитку» надає безкоштовні консультації «Швидкий старт» для підприємців, які релокували свій бізнес у Вінницьку, Рівненську, Тернопільську, Хмельницьку та Черкаську області.
 
Таку консультацію отримали представники підприємства «ПРОМПАРТНЕР ГІДРАВЛІК». І ми готові поділитися історією успіху в межах спільної діяльності.
 
Підприємство працювало у місті Дружківка Донецької області. Галузь його діяльності – виробництво гідравлічного обладнання. Із 2011 р. має великий досвід у розробці й виробництві різноманітного гідравлічного та іншого устаткування. Продукція постачається по всій Україні, зокрема для енергетичних компаній.
 
У листопаді 2022 року підприємство змушене було релокуватися з Дружківки у Хмельницьку область до міста Дунаївці.
 
Як розповів керівник ТОВ «ПРОМПАРТНЕР ГІДРАВЛІК» Сергій Неліпа, троє співробітників переїхали разом із підприємством, але згодом двоє з них були мобілізовані до лав ЗСУ, отже гостро постала проблема нестачі кадрів.
 
Консультації цьому підприємству в межах ініціативи «Мости економічного розвитку» надавала експертка із підбору та управління персоналом Альона Кавка. Під час першої консультації визначила разом із представниками компанії, що є запит з підбору персоналу - потрібно було скласти портрет кандидатів, описати умови працевлаштування, використати різні інструменти пошуку.
 
У межах консультативної допомоги експертка надала консультацію з підбору персоналу. Безпосередня допомога з підбором полягала в пошуку кандидатів, розміщенні вакансій, підборі інструментів пошуку, прямому пошуку кандидатів (зокрема серед підприємств, що скорочують персонал).
 
«Зараз наше підприємство працює з місцевими мешканцями, робота організована вахтовим методом, є можливість надати працівникам житло. Наразі виробляємо інструменти, розвиваємося, намагаємось вийти на потужності, які були раніше. Маємо наміри вийти на європейський ринок. Наймаємо на роботу переселенців та місцевих жителів», – каже керівник ТОВ «ПРОМПАРТНЕР ГІДРАВЛІК» Сергій Неліпа.
 
За його словами, на підприємство потрібні були токар і фрезерувальник. Завдяки вакансіям, які розмістили на різних ресурсах, отримали дзвінки від кандидатів. Телефонували з навколишніх містечок та з міста Хмельницький. Одного з необхідних фахівців уже знайшли, відтепер він працюватиме на підприємстві.
 

Ініціатива «Мости економічного розвитку» стала можливою завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), згідно з умовами гранту, наданого ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» в рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка України». Зміст цієї публікації є відповідальністю ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» та не обов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.