Головна / Анонси / Як інструменти е-демократії сприятимуть участі вінничан у розвитку міста

Як інструменти е-демократії сприятимуть участі вінничан у розвитку міста

30/09/2016

30 вересня о 14 годині у прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької ОДА (вул. Театральна,14) відбудеться прес-конференція на тему «Як інструменти е-демократії сприятимуть участі вінничан у розвитку міста»

 

Учасники прес-конференції:

  • Ігор Солоненко, начальник управління інформаційних технологій Вінницької обласної державної адміністрації

Тематика виступу: реалізація програми Вінниччина електронна 2015-2019. Участь Вінниччини у Швейцарсько-Українській програмі «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» EGAP.

Більше інформації - http://www.vin.gov.ua/web/vinoda.nsf/web_alldocs/DocЛМЛЧA52D4C

  • Юрій Левченко, головний спеціаліст відділу інформатизації департаменту інформаційних технологій міської ради

Тематика виступу: результати першого та другого конкурсу громадських ініціатив у Вінниці, впровадження електронних петицій – ключові потреби громадян та механізми реагування з боку міської ради.

Більше інформації - http://e-dem.in.ua/vinnytsia

  • Оксана Гречко, керівник проекту «Лабораторія електронної демократії» громадської організації «Подільська агенція регіонального розвитку»

Тематика виступу: Підведення підсумків завершення першого етапу проекту «Лабораторія електронної демократії» - проведення Міжнародного форуму «Е-демократія для змін», Літнього табору E-DemLab, циклу семінарів і тренінгів у Вінниці та Вінницькій області, присвячених впровадженню інструментів е-демократії та е-урядування на місцевому рівні.

Більше інформації - https://www.facebook.com/edemlab/?fref=ts

  • Олег Сидорук, студент ІV курсу ВНТУ, Голова Наукового товариства студентів та аспірантів ВНТУ

Тематика виступу: впровадження проекту EcoCitizens – переможця конкурсу EGAP Challenge. Розробка та встановлення спеціальних датчиків для екологічного моніторингу у місті. Проект EcoCitizens заснований на геолокації, інтернеті та вільному апаратному і програмному забезпеченні для збору та обміну даними.

Більше інформації - http://ecocitizens.esy.es

За детальнішою інформацією звертайтеся за телефоном 097 705 23 66, Галина Сегеда, прес-секретар ГО "Подільська агенція регіонального розвитку"