Головна / Новини / Ми допомагаємо в умовах війни

Ми допомагаємо в умовах війни

22/03/2022

Українські міста продовжують тримати оборону, а люди евакуюватися до безпечніших місць, зокрема й до Вінницької області. Сотні біженців приїжджають з Києва, Харкова, Маріуполя, Херсона, Мелітополя та інших населених пунктів України.

Вінниччина робить усе для того, аби люди почували себе в комфортних умовах. Створено центри, які приймають біженців. Людей максимально забезпечують одягом та продуктами харчування.

Громадська організація «Подільська агенція регіонального розвитку» від самого початку включилася в процес допомоги усім, хто її потребував та потребує. Ми допомагаємо внутрішньо переміщеним особам з усіх постраждалих областей.

В умовах війни об'єднали наші зусилля щодо надання допомоги та гуманітарного забезпечення потреб людей, які постраждали в результаті військових дій та зупиняються у Вінниці. Ми взяли під свою опіку два Шелтери та підписали Меморандум про співробітництво з ДПТНЗ «Вінницьке міжрегіональне вище професійне училище» та ДНЗ «Центр професійно-технічної освіти №1 м. Вінниці».

Спільно працюватимемо у сфері розміщення та гуманітарного забезпечення біженців, які змушені були залишити свої домівки у пошуках безпечного місця перебування.

Ми постійно спілкуємося з керівництвом Центрів та знаємо про потреби.У межах проєкту «Шелтер» (Фонд Східна Європа), завдяки співпаці з Фондом Віктора Пінчука, друзям з Мілану, партнерам з Чернівців та багатьом іншим, хто допомагає в умовах війни, нам вдалося забезпечити Шелтери продуктовими наборами, гуманітарною допомогою та технікою (прально-сушильні машини, кухонне обладнання).

Шиємо медичні косинок та тактичні аптечки
 
Участь у цій добрій справі взяли, зокрема, вчительки КЗ "Вінницький ліцей №7 ім. Олександра Сухомовського" Оксана Костишина та Ірина Пасічник, духовенство і парафіяни Вінницько-Барська єпархія ПЦУ та інші небайдужі вінничанки.
 
У результаті їх спільної роботи, за сприяння ГО "Подільська агенція регіонального розвитку", до Вінницької міської станції швидкої медичної допомоги надійшло близько 5000 медичних (перев'язувальних) косинок.
 
Також пошиття медичних косинок організували жінки у селі Черепашинцях - родина Калашнюків - та Любов Висоцька, Олеся Чернящук і Олена Бистревська з Іванівська сільська територіальна громада.
 
Тактичні аптечки для ЗСУ пошили наші партнери - підприємство "Системні рішення".
 
На цьому підприємстві працюють, зокрема, швеї з інвалідністю, які активно долучилися до допомоги з забезпечення ЗСУ та ТРО.
 
Медичні вироби для "швидкої"
 
Медичні вироби, які ми отримали від партнерської благодійної організації, передали для Вінницької міської станції швидкої медичної допомоги.
 
Гуманітарна допомога
 
Гуманітарну допомогу з Мілану, що зібрали місцеві мешканці, передали для біженців, які наразі перебувають у ДНЗ "ЦПТО 1 м.Вінниці".
 
Допомога спецпідрозділу
 
Отримали допомогу від Związek Ukraińców w Polsce Об'єднання Українців у Польщі.
 
Каремати, перев'язувальні матеріали та дизельний генератор ми передаємо спецпідрозділу.
 
Аптечки і бронежилети
 
1000 аптечок для військових виготовили наші давні і постійні партнери - швеї підприємства "Системні рішення" (Перша Фабрика).
 
А ще жінки шиють бронежилети.
 
Разом до перемоги!