Головна / Новини / Відбулося засідання у рамках проекту «Стратегія об’єднаних змін»

Відбулося засідання у рамках проекту «Стратегія об’єднаних змін»

02/09/2016

30-31 серпня в Івано-Франківську відбулося третє засідання робочих груп у рамках проекту «Стратегія об’єднаних змін».

У кожній із територіальних громад, долучених до проекту (Делятинська, Ланчинська, Надвірнянська громади Надвірнянського р-ну Івано-франківської обл.) відбулося засідання робочих груп, на яких обговорювались проекти Стратегічних планів та Статутів об’єднаних територіальних громад. Нагадаємо, що ці 3 вищезазначені громади входять до Перспективного плану створення об’єднаних громад Івано-Франківської області та вже пройшли певні етапи на цьому шляху.

Під час засідань робочих груп було презентовано структуру стратегічних планів, їх візії та місії, стратегічні та операційні цілі, паспорти громад та їх SWOT-аналіз, які були розроблені на експертному рівні. За результатами обговорення та рекомендацій від учасників робочих груп були внесені корективи до окремих частин проектів стратегічних планів. Крім того, було обговорено варіанти написання конкретних проектів, які би розкривали суть та сприяли би реалізації кожної із операційних цілей, напрацьованих робочими групами.

Разом з тим, обговорення стосувались і наповнення статутів потенційних нових громад, а також їх персоніфікації під особливості кожної із громад. Окрім того, учасники робочих груп активно обмінювались думками щодо процесів децентралізації в державі загалом та ходу створення об’єднаних громад у Івано-Франківській області зокрема.

Проект «Стратегія об’єднаних змін (Формування стратегічного плану об’єднання громад як інструмент сталого розвитку об’єднаних громад в умовах децентралізації)» впроваджується Громадською організацією «Подільська агенція регіонального розвитку» (м. Вінниця) у партнерстві з Громадянською мережею «ОПОРА» (представництво в Івано-Франківській області), здійснюється в рамках програми ЄС «Підтримка реформи місцевого самоврядування в Україні», що реалізується Інститутом громадянського суспільства в партнерстві з Фондом Східна Європа і фінансується Європейським Союзом.