Головна / Новини / В Івано-Франківську презентовано досвід міста Вінниці у впровадженні моделі Прозорого міста

В Івано-Франківську презентовано досвід міста Вінниці у впровадженні моделі Прозорого міста

25/09/2014

24 вересня відбувся семінар для представників м. Івано-Франківська, під час якого було презентовано досвід міста Вінниці у впровадженні моделі Прозорого міста.

Директор Муніципально-громадського центру електронного урядування, ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» Науменко Тетяна розповіла про загальні аспекти проекту, в рамках якого відбувся візит, підсумувала результати першого етапу та окреслила заходи, заплановані до реалізації, в тому числі, за участі Івано-Франківської міської ради, метою яких є впровадження моделі Прозорого міста в трьох пілотних містах України.

Куспляк Ігор, доцент кафедри інформаційних технологій та систем управління Одеського регіонального інституту управління НАДУ при Президентові України, виконавчий директор Асоціації «Міста електронного урядування України» зосередив увагу на загальній концепції Прозорого міста, значенні формування прозорої та відкритої влади в сьогоднішніх реаліях, детально розповів про досвід Словаччини у впровадженні інструментів прозорості на рівні міста.

Напрацювання Вінницької міської ради презентував Олексій Буняк, заступник начальника відділу інформатизації та геоінформаційних технологій Департаменту інформаційних технологій Вінницької міської ради, за його словами, в рамках проекту було здійснено ряд заходів, спрямованих на модернізацію зовнішнього порталу Вінницької міської ради (реалізовано двоступеневу реєстрацію, створено модулі для публікації відкритої інформації, розроблено модуль он-лайн спілкування з диспетчерською/консультаційною службою тощо), здійснено реконструкцію баз даних внутрішнього порталу для можливості он-лайн публікацій, розроблено сервіс перегляду модулів прозорого міста та інтеграції інформації з зовнішнього сайту на мобільних пристроях (android, apple ios) тощо.

Учасниками заходу стали представники Івано-Франківської міської ради та громадських діячів, зацікавлених у впровадженні інструментів прозорого та ефективного управління в містах України.

Навчання відбулося в рамках проекту ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» «Українське прозоре місто. Пілотна модель електронного управління для покращення надання адміністративних послуг», підтриманого Європейським Союзом. В рамках проекту заплановано впровадження моделі Прозорого міста у Вінницькій міській раді та поширення отриманого досвіду в трьох пілотних містах – Івано-Франківськ, Луцьк та Миколаїв.

Ця публікація була підготовлена за фінансової підтримки Європейського Союзу. Відповідальність за зміст даної публікації покладається виключно на ГО «Подільська агенція регіонального розвитку». Інформація, наведена в даній публікації, ні за яких обставин не може розглядатися як така, що відбиває позицію Європейського Союзу.

 

Європейський Союз складається з 27-ми держав-членів, які вирішили послідовно об''''єднати свої ноу-хау, ресурси та долі. Протягом 50-ти років розширення вони разом створили зону стабільності, демократії та сталого розвитку, підтримуючи при цьому культурне розмаїття, терпимість та свободу особистості. Європейський Союз прагне розділяти свої досягнення та цінності з країнами і народами за його межами.

Сайт Представництва Європейського Союзу в Україні: http://eeas.europa.eu/delegations/ukraine/

Сторінка у мережі Facebook: http://www.facebook.com/EUDelegationUkraine

 

 Контактна інформація:

ГО «Подільська агенція регіонального розвитку»

21018, Вінниця, вул. Червоних партизан, 7

тел. +38 (0432) 694432,

www.pard.org.ua, e-mail: info@pard.org.ua

Контактна особа:

Виконавчий директор ГО «Подільська агенція

регіонального розвитку»

Олег Левченко (тел.: +38 063 777 02 50)