Головна / Новини / В рамках проекту працювали над розробкою програми розвитку ДСЮШ

В рамках проекту працювали над розробкою програми розвитку ДСЮШ

28/01/2015

Сьогодні, 26 січня, представники Громадської організації «Подільська агенція регіонального розвитку» зустрілися з батьківським комітетом та колективом Дитячо-юнацької спортивної школи «Вінниця».

Під час зустрічі працювали над розробкою програми розвитку ДЮСШ. Учасники зустрічі підняли основні питання стосовно розвитку школи та визначили ключові проблеми, з якими зустрічаються батьки та тренери спортивної школи.

Було розроблено попередній план програми розвитку школи до 2017 року, яка дасть змогу більш комплексно підійти до вирішення існуючих проблем, окреслити майбутні перспективи, сформувати та покращити навики роботи з програмно-цільовим методом фінансування тощо. Також обговорили фінансові питання та визначили перелік необхідного обладнання.

Нагадаємо, що Дитячо-юнацька спортивна школа «Вінниця»  стала переможцем у конкурсі серед  ДЮСШ м. Вінниці, проведеного в рамках проекту Громадської організації «Подільська агенція регіонального розвитку» «Прозорий бюджетний процес в системі Прозорого міста – інструмент формування довіри до влади та шлях до належного врядування на прикладі програмно-цільового методу в окремих сферах».

Проект «Прозорий бюджетний процес в системі Прозорого міста – інструмент формування довіри до влади та шлях до належного врядування на прикладі програмно-цільового методу в окремих сферах» реалізується за фінансової підтримки Фундації польсько-української співпраці «ПАУСІ» в партнерстві з Комітетом фізичної культури та спорту Вінницької міської ради.

Основною метою  проекту є підвищення ефективності бюджетного процесу на місцевому рівні шляхом створення та впровадження діючого інструменту прозорого формування та розподілу бюджетних коштів у м. Вінниця з застосуванням програмно-цільового методу.  В рамках проекту запланована, зокрема, розробка методичних рекомендацій по програмі розвитку фізичної культури та спорту до 2017 року, проведення навчання для активів спортивних шкіл по програмно-цільовому методу, розробка програми розвитку обраної школи до 2017 року тощо.