Головна / Анонси / Впровадження бюджету участі в Тернополі

Впровадження бюджету участі в Тернополі

27/02/2017

                 

27 лютого у Тернополі відбудеться прес-конференція «Впровадження бюджету участі у Тернополі».

До участі запрошуються члени робочої групи з питань Бюджету участі Тернопільської міської ради, уповноважені структурних підрозділів виконавчих комітетів, представники органів місцевої влади, обласної адміністрації, партнерських ГО та ЗМІ.

Захід організовують Тернопільська міська рада та ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» в рамках проекту «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-II) впровадження». Проект фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та реалізується ВГО «Інститут бюджету та соціально-економічних досліджень» (ІБСЕД) та Розробник електронної системи «Громадський Проект» - ГО SocialBoost. 

Місце та час проведення: вул. Листопадова, 5 (Зала Засідань Тернопільської міської ради), 15.00

Довідково:

Бюджет участі – це спосіб вирішити, як і де бюджетні кошти можуть використовуватися для поліпшення життя міста. Громадяни мають шанс покращити простір та настрій свого міста, пропонуючи власні проекти, які будуть реалізовані владою протягом наступного року.

У 2016 році Тернопільська міська рада долучилася до бюджету участі за сприяння USAID проекту «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-II)». Допомогу у проведенні інформаційної, навчальної та моніторингової кампаній у реалізації бюджету участі Тернополя в 2017 році надає партнерська ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» (м. Вінниця) та експерти зі Львову та Рівного. 

За додатковою інформацією звертайтесь:

093 32 888 58, Ковшун Лілія Ігорівна, керівник субгранту в рамках проекту «ЗМФІ-II», ГО «Подільська агенція регіонального розвитку»,

 067 92 88 225, Тетяна Станіславівна Корчак, член Номінаційної комісії, начальник управління економіки, промисловості і праці. 

Website: https://pb.rada.te.ua/

Facebook: https://www.facebook.com/pb.org.ua/