Головна / Анонси / Впровадження бюджету участі у Жовтих Водах

Впровадження бюджету участі у Жовтих Водах

23/02/2017

                 

23 лютого у Жовтих Водах відбудеться прес-конференція «Впровадження бюджету участі у Жовтих Водах».

До участі запрошуються члени робочої групи з питань Бюджету участі Жовтоводської міської ради, уповноважені структурних підрозділів виконавчих комітетів, представники органів місцевої влади, обласної адміністрації, партнерських ГО та ЗМІ.

Захід організовують Жовтоводська міська рада та ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» в рамках проекту «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-II) впровадження». Проект фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та реалізується ВГО «Інститут бюджету та соціально-економічних досліджень» (ІБСЕД) та Розробник електронної системи «Громадський Проект» - ГО SocialBoost. 

Місце та час проведення: бул. Свободи, 33 (Виконавчий комітет Жовтоводської міської ради), початок о 13.00.

Довідково:

Бюджет участі – це спосіб вирішити, як і де бюджетні кошти можуть використовуватися для поліпшення життя міста. Громадяни мають шанс покращити простір та настрій свого міста, пропонуючи власні проекти, які будуть реалізовані владою протягом наступного року.

У 2016 році Жовтоводська міська рада долучилася до бюджету участі за сприяння USAID проекту «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-II)». Допомогу у проведенні інформаційної, навчальної та моніторингової кампаній у реалізації бюджету участі Жовтих Вод в 2017 році надає партнерська ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» (м. Вінниця) та  експерти зі Львову та Рівного.

За додатковою інформацією звертайтесь:

093 32 888 58, Ковшун Лілія Ігорівна, керівник субгранту в рамках проекту «ЗМФІ-II», ГО «Подільська агенція регіонального розвитку»

050 88 691 47, Ходан Ольга Євгенівна, секретар експертної групи, головний спеціаліст відділу економічного та інвестиційного розвитку Жовтоводської  міської ради