Головна / Анонси / Впровадження бюджету участі у Вільногірську

Впровадження бюджету участі у Вільногірську

24/02/2017

                 

24 лютого у Вільногірську відбудеться прес-конференція «Впровадження бюджету участі у Вільногірську».

До участі запрошуються члени робочої групи з питань Бюджету участі Вільногірської міської ради, уповноважені структурних підрозділів виконавчих комітетів, представники органів місцевої влади, обласної адміністрації, партнерських ГО та ЗМІ.

Захід організовують Вільногірська міська рада та ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» в рамках проекту «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-II) впровадження». Проект фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та реалізується ВГО «Інститут бюджету та соціально-економічних досліджень» (ІБСЕД) та Розробник електронної системи «Громадський Проект» - ГО SocialBoost.

Місце та час проведення: вул. Варена, 15 (Зала Засідань Виконавчого комітету Вільногірської міської ради), 13.00

Довідково:

Бюджет участі – це спосіб вирішити, як і де бюджетні кошти можуть використовуватися для поліпшення життя міста. Громадяни мають шанс покращити простір та настрій свого міста, пропонуючи власні проекти, які будуть реалізовані владою протягом наступного року.

У 2016 році Вільногірська міська рада долучилася до бюджету участі за сприяння USAID проекту «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-II)». Допомогу у проведенні інформаційної, навчальної та моніторингової кампаній у реалізації бюджету участі Вільногірська в 2017 році надає партнерська ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» (м. Вінниця) та експерти зі Львову та Рівного.

За додатковою інформацією звертайтесь:

093 32 888 58, Ковшун Лілія Ігорівна, керівник субгранту в рамках проекту «ЗМФІ-II», ГО «Подільська агенція регіонального розвитку»,

098 713 34 58, Горб Тетяна Анатоліївна, начальник відділу економіки та соціального розвитку виконавчого комітету Вільногірської міської ради