Головна / Анонси / Впровадження бюджету участі у Дніпрі

Впровадження бюджету участі у Дніпрі

06/03/2017

                 

06 березня 2017 року з 12.00 до 14.30 у залі протокольних заходів Дніпровської міської ради відбудеться установча зустріч представників виконавчих органів Дніпровської міської ради, депутатів міської ради, представників громадськості, які приймають участь у впровадженні партиципаторного бюджетування (бюджету участі) у м. Дніпрі з представниками  партнерської ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» (м. Вінниця), за сприяння USAID проекту «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ – II).

Під час заходу будуть обговорені наступні питання:

-  співробітництво між Дніпровською міською радою та партнерською  ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» (м. Вінниця) з питань подальшого впровадження Бюджету участі у місті;

- проведення серії навчальних семінарів для представників міської влади, громадських організацій та активних громадян м. Дніпро з питань Бюджету участі;

- обговорення альтернативних заходів, покликаних підсилити участь громадян у процесах Бюджету участі, зокрема голосуванню за проекти.

До участі запрошуються члени робочої групи з питань Бюджету участі Дніпровської міської ради, уповноважені структурних підрозділів виконавчих комітетів, представники органів місцевої влади, партнерських ГО та активні громадяни, зацікавлені в процесі Громадського бюджету.

Захід організовують Дніпровська міська рада та ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» в рамках проекту «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-II) впровадження». Проект фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та реалізується ВГО «Інститут бюджету та соціально-економічних досліджень» (ІБСЕД) та Розробник електронної системи «Громадський Проект» - ГО SocialBoost.

Місце та час проведення: просп. Дмитра Яворницького, 75 (Зала протокольних заходів Дніпровської міської ради), початок о 12.00.

Довідково:

Бюджет участі – це спосіб вирішити, як і де бюджетні кошти можуть використовуватися для поліпшення життя міста. Громадяни мають шанс покращити простір та настрій свого міста, пропонуючи власні проекти, які будуть реалізовані владою протягом наступного року.

У 2017 році Дніпровська міська рада запланувала проведення двох циклів бюджету участі, наразі триває оцінка конкурсних проектів, поданих в рамках першого циклу. Допомогу у проведенні інформаційної, навчальної та моніторингової кампаній у реалізації бюджету участі Дніпра в 2017 році надає партнерська ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» (м. Вінниця) та  експерти зі Львову та Рівного.

За додатковою інформацією звертайтесь: 093 32 888 58, Ковшун Лілія Ігорівна, асистент керівника субгранту в рамках проекту «ЗМФІ-II», ГО «Подільська агенція регіонального розвитку»