Головна / Анонси / Впровадження бюджету участі. Травневі заходи

Впровадження бюджету участі. Травневі заходи

19/05/2017

ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» (м. Вінниця) проведе низку заходів в рамках проекту «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-II) впровадження». Проект фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та реалізується ВГО «Інститут бюджету та соціально-економічних досліджень» (ІБСЕД) та розробником електронної системи «Громадський Проект» - ГО SocialBoost.

Враховуючи свята, які випали на першу половину травня і робили процес максимально неробочим, основна активність припадає на кінець місяця, і у нас відбуватиметься кілька паралельних заходів.  Так, 26 травня 2017 року з 11:00 до 15:00 у Дніпрі, в приміщенні Зимового саду Дніпровської міської ради відбудеться семінар-тренінг з питань етики залучення громадян до прийняття рішень для членів управлінь Дніпровської міської ради, які стануть виконавцями проектів громадського бюджету. Семінар проведе експерт з громадського бюджетування, депутат Львівської міської ради, Юлія Гвоздович (м. Львів).

26 травня 2017 року з 09:00 до 14:30 у Вільногірську в приміщенні КЗ «Культурно-діловий центр» відбудеться засідання робочої групи, присвячене розробці політики брендування громадського бюджету та стратегії проведення інформаційної кампанії. Засідання проведе експерт з громадського бюджетування, Андрій Токарський (м. Рівне, Громадянська мережа ОПОРА).

27 травня з 10.00 до 16.00 у Жовтих Водах, у приміщенні Жовтоводської міської ради, Андрій Токарський проведе семінар для авторів по створенню успішної інфо-кампанії для проектів, затверджених до участі в голосуванні.  

У Тернополі, також 27 травня, з 11:00 до 16:00 в Українському Домі «Перемога» відбудеться семінар «Громадський бюджет як інструмент залучення громадян: етичні стандарти процесу». Семінар проведе Юлія Гвоздович.

До участі запрошуються представники міських адміністрацій, департаменти міських рад, відповідальні за впровадження громадського бюджетування, депутати та активні представники громадськості відповідних міст. Заходи відбуваються за сприяння USAID проекту «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ – II).

 

За додатковою інформацією звертайтесь: 093 32 888 58, Ковшун Лілія Ігорівна, асистентка керівника субгранту в рамках проекту «ЗМФІ-II», ГО «Подільська агенція регіонального розвитку»