Головна / Анонси / Впровадження бюджету участі. Квітневі заходи

Впровадження бюджету участі. Квітневі заходи

12/04/2017

ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» (м. Вінниця) проведе низку заходів в рамках проекту «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-II) впровадження». Проект фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та реалізується ВГО «Інститут бюджету та соціально-економічних досліджень» (ІБСЕД) та Розробник електронної системи «Громадський Проект» - ГО SocialBoost.

04 квітня 2017 року з 09:00 до 15:30 в Жовтих Водах в приміщенні Жовтоводської міської ради відбудеться семінар-тренінг для авторів зі створення проектної заявки та основ проектного менеджменту.

05 квітня з 09:00 до 15:00 у Вільногірську в приміщенні КЗ «Культурно-діловий центр» відбудеться семінар на ту ж тему. Проведе семінари Ірина Стасюк – залучена експертка з громадського бюджетування (м. Чернігів, м. Рівне).

07 квітня відбудеться два паралельних засідання робочих груп. У Дніпрі, у залі «Зимовий сад» з 10:00 до 14:30 відбудеться засідання по стратегічному плануванню процесу громадського бюджету. Засідання проведе експерт з громадського бюджетування, Андрій Токарський (м. Рівне, Громадянська мережа ОПОРА)

У Тернополі, також 7 квітня, з 10:00 до 14:30 відбудеться засідання робочої групи по доопрацюванню Положення про громадський бюджет і підготовці документа для затвердження змін  на сесії Тернопільської міської ради. Засідання проведе експертка з громадського бюджетування, депутатка Львівської міської ради, Юлія Гвоздович (м. Львів).

08 квітня 2017 року з 10.00 до 16.30 у залі протокольних заходів Дніпровської міської ради відбудеться семінар-тренінг для авторів по створенню успішної інфо-кампанії для проектів, затверджених до участі в голосуванні.

11 квітня 2017 року з 10:00 до 14:30 у Жовтих Водах, у приміщенні Жовтоводської міської ради, відбудеться третє, фінальне, засідання робочої групи з питань проведення інформаційної кампанії та розробці стратегії брендування громадського бюджету. Засідання проведе Андрій Токарський.

12 квітня 2017 року , з 09:00 до 15:30 у Вільногірську, в приміщенні КЗ «Культурно-діловий центр» Андрій Токарський проведе семінар для авторів по створенню успішної інфо-кампанії для проектів.

До участі запрошуються представники міської адміністрації, департаменти міських рад, відповідальні за впровадження громадського бюджетування, депутати та активні представники громадськості відповідних міст. Заходи відбуваються за сприяння USAID проекту «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ – II).

 

За додатковою інформацією звертайтесь: 093 32 888 58, Ковшун Лілія Ігорівна, асистентка керівника субгранту в рамках проекту «ЗМФІ-II», ГО «Подільська агенція регіонального розвитку»