Головна / Анонси / Впровадження бюджету участі. Червневі заходи

Впровадження бюджету участі. Червневі заходи

12/06/2017

                 

 

ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» (м. Вінниця) проведе низку заходів в рамках проекту «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-II) впровадження». Проект фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та реалізується ВГО «Інститут бюджету та соціально-економічних досліджень» (ІБСЕД) та розробником електронної системи «Громадський Проект» - ГО SocialBoost.

14 червня 2017 року з 10:00 до 15:00 у Жовтих Водах, у приміщенні Жовтоводської міської ради, відбудеться семінар по оцінці ефективності громадського бюджету як інструменту залучення громадян. Захід проведе відразу два експерти – Ерік Браунстійн, волонтер Корпусу Миру з США (м. Нью-Йорк), спеціаліст в питаннях оцінки та моніторингу, та Лілія Ковшун (м. Вінниця), проектний менеджер з питань партисипації ГО «Подільська агенція регіонального розвитку».

Семінар на ту саму тему експерти проведуть також у Вільногірську в приміщенні Вільногірської міської ради 15 червня 2017 року з 12:00 до 16:00.

16 червня з 10:00 по 14:00 у Дніпрі, в Білій залі Дніпровської міської ради відбудеться засідання робочої групи з питань розгляду Положення про громадський бюджет м. Дніпра. До засідання планується залучити не тільки відповідальних осіб міської адміністрації, а й активну громадськість.

17 червня з 10:00 по 14:00 у Дніпрі, у приміщенні Зимового саду Дніпровської міської ради відбудеться семінар-тренінг по написанню креативних проектів в рамках громадського бюджету.  Увага тренінгу буде сфокусовано на питаннях публічного простору та способах його створення.

29 червня з 10:00 до 14:00 у Дніпрі, у приміщенні Зимового саду Дніпровської міської ради відбудеться семінар-тренінг по налаштуванню комунікації між авторами проектів та виконавчими органами міської ради, відповідальними за їх реалізацію. Тренінг має на меті продемонструвати учасникам важливість комунікації та допомогти дійти спільного рішення у разі неспівпадіння авторської ідеї із реальними можливостями її виконання.

До участі запрошуються представники міських адміністрацій, департаменти міських рад, відповідальні за впровадження громадського бюджетування, депутати та активні представники громадськості відповідних міст. Заходи відбуваються за сприяння USAID проекту «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ – II).

За додатковою інформацією звертайтесь: 093 32 888 58, Ковшун Лілія Ігорівна, асистентка керівника субгранту в рамках проекту «ЗМФІ-II», проектний менеджер з питань партисипації ГО «Подільська агенція регіонального розвитку»