Головна / Новини / Вінницькі підприємці стали ближче на один крок до обладнання на 100 тисяч

Вінницькі підприємці стали ближче на один крок до обладнання на 100 тисяч

16/01/2013

У Вінниці завершився перший етап конкурсу «Розвивай свій бізнес – розвивай громаду», що проводится консорціумом партнерів у складі ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» та ГО «Обласна спілка підприємців «СТІНА». Конкурсанти змагаються за можливість отримати у безоплатне користування обладнання на суму до 100 000 грн.

Включно до 9 січня усі бажаючі підприємці надсилали проектні пропозиції, за якими було відібрано 20 учасників наступного етапу. Заявки на участь у конкурсі «Розвивай свій бізнес – розвивай громаду» надійшли від 29 підприємців різних сфер.

Так, надходили заявки від студії веб-дизайну, потужних виробництв макаронів, встановлення вуличних тренажерів. Серед них іноваційні типи бізнесу (вендинг, кейтерінг), фермерські господарства, приватні лікарні, юридичні фірми та інші.

Проектні пропозиції оцінювалися за такими відповідними критеріями: актуальність проекту, конкучентноздатність товару/послуги, використання інноваційних технологій в організації бізнесу, залучення нових працівників, ефективність використання коштів, соціальна мета та інше.

Переможцями відбору проектних пропозицій стали:
ТОВ "АВР Фенікс Медіа"
ФОП Овчаренко Катерина Сергіївна
ФОП Максимов Олексій Анатолійович
ТОВ "Синтез"
Фермерське гос-во "Божедар - СВ"
Вебстудія (Design Orbita)
ФОП Кабачій Владислав Володимирович
ФОП Кузьменко Володимир Іванович
ФОП Томкова Наталія Василівна
ПМП "Центр - В"

ФОП Лунгу Петро Пантелійович
ФОП Кольцова Ольга Сергіївна
ФОП Щербацький Дмитро Володимирович
"Центр реабілітації "Палітра"
Сільськогосподарсбкий кооператив "Токарі"
ФОП Котлова Катерина Федорівна
Фірма "Мак-Вар Экопродукт"
ТОВ "Алтпласт"
ФОП Терешко Ярослав Вікторович
ФОП Стойко Олександр Іванович

Вітаємо переможців!

Тепер для учасників, які пройшли до наступного етапу, відбудеться серія навчань із бізнес-планування, безпеки підприємництва та провадження соціально-відповідального бізнесу. Це допоможе їм якісніше спланувати свою діяльність з урахуванням можливості користуватися новим обладнанням. Потім учасники напишуть бізнес-плани для участі у другому етапі конкурсу, за якими безпосередньо буде відібрано пропозиції, що підтримаються.

Нагадаємо, що проект-конкурс «Розвивай свій бізнес - розвивай громаду» спрямований на створення нових робочих місць, вдосконалення знань та навичок керівників існуючих підприємств, поширення інформації щодо сутності соціального підприємництва, розвиток регіону та сприяння розвитку соціальних підприємств в Україні.

Мета конкурсу - підтримати реалізацію бізнес-планів розроблених малими підприємствами та підприємствами-початківцями (що налічують до 10 працівників та мають стаж діяльності до трьох років), шляхом надання їм у користування комплектів обладнання, на умовах безоплатної позички, та сприяння розвитку компоненту соціального підприємництва у вже існуючих бізнесах.

Очікується, що за результатами конкурсу буде відібрано від 5 до 10 суб''''єктів підприємницької діяльності та малих підприємств, які отримають у користування комплекти обладнання, на умовах безоплатної позички, вартістю до 100 тисяч гривень - в рамках запропонованих ними бізнес-планів.

За коментарями звертатися:
Родіон Банар (Координатор проекту-конкурсу "Розвивай свій бізнес -розвивай громаду")
tel./fax: +38 0432 694432
e-mail : info@pard.org.ua