Головна / Новини / Вінницький досвід Е-урядування переймали партнери з Херсонщини та Миколаївщини

Вінницький досвід Е-урядування переймали партнери з Херсонщини та Миколаївщини

01/06/2014

Нещодавно у Вінниці побували представники Громадських організацій та Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) Херсонської та Миколаївської областей.

У Вінницю представники Херсонщини та Миколаївщини приїхали для ознайомлення з кращими практиками надання адміністративних послуг та обміну досвідом з громадськими активістами задля поширення досвіду в районах та містах Херсонської та Миколаївської областей.

Місто Вінниця послідовне у формуванні прозорої та ефективної моделі місцевого управління та є одним із лідерів у розвитку системи електронного урядування в Україні.  

Вінницька міська рада спільно з громадською організацією «Подільська агенція регіонального розвитку» реалізовує проект «Українське прозоре місто: Пілотна модель електронного управління для покращення надання адміністративних послуг», підтриманий Європейською Комісією.

Всього до Вінниці прибуло 11 осіб. З них 5 представляють районні центри надання дміністративних послуг Херсонської та Миколаївської областей та 6 осіб – представники громадських організацій Херсонської та Миколаївської областей, діяльність яких спрямована на налагодження співпраці між громадою та органами влади, зокрема у поліпшення надання адміністративних послуг.

У Вінниці учасники заходу відвідали муніципально-громадський центр Е-урядування, «Прозорий офіс» та офіси надання соціальних послуг.

Учасники зустрічі ознайомились з особливостями впровадження електронного документообігу, функціонування внутрішнього порталу Вінницької міської ради, роботою диспетчерської служби «Цілодобова варта».

Делегація прибула  у рамках проекту «Посилення спроможності місцевих ОГС в Миколаївській та Херсонській областях», який спрямовано на підвищення ролі громадянського суспільства у впроваджені реформи надання адміністративних послуг, покращенні якості адміністративних послуг.

Нагадаємо, що 11 квітня 2014 року в Представництві ЄС в Україні в рамках Щорічної конференції грантерів ЄС відбулася зустріч «Адміністративні послуги: стан справ», яка була підтримана проектом, що фінансує ЄС «Зміцнення потенціалу недержавних структур для підтримки реформ та підвищення підзвітності державного сектору» за організаційної підтримки ІСАР «Єднання».

На зустрічі були представлені вже досягнуті результати реалізації проектів, підтриманих ЄС у сфері реформування адміністративних послуг, а також виклики, які краще вирішувати, співпрацюючи один з одним.

Саме тому  тепер представники Херсонщини та Миколаївщини приїжджали переймати досвід Е-урядування у Вінниці.