Головна / Новини / Вінницький досвід Е-урядування переймали партнери з Прикарпаття

Вінницький досвід Е-урядування переймали партнери з Прикарпаття

07/11/2013

6 листопада у Вінниці побували представники 17 Центрів надання адміністративних послуг з районів Івано-Франківської області.

Делегація прибула на навчання, організоване в рамках втілюваного ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» проекту «Посилення спроможності громадянського суспільства у розвитку публічного Е-урядування на рівні органів місцевого самоврядування» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Представники Івано-Франківщини приїхали з метою перейняти позитивний досвід вінничан з Е-урядування. Адже на Прикарпатті теж розпочато реалізацію проекту з покращення якості надання адміністративних послуг.

Проект «Підвищення якості та ефективності надання адміністративних послуг населенню Івано-Франківської області через співпрацю громади та влади» виконується  за фінансової підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні. Ця ініціатива реалізується тамтешнім молодіжним громадським центром «Еталон» у партнерстві з Івано-Франківською облдержадміністрацією, ГО «Агентство з розвитку приватної ініціативи», виконкомом Івано-Франківської міської ради, Івано-Франківським регіональним центром з інвестицій та розвитку, неурядовими громадськими організаціями з Польщі та Естонії.

Партнери з Прикарпаття у Вінниці відвідали громадсько-муніципальний центр Е-урядування, «Прозорий офіс» та офіси надання соціальних послуг.

Учасники зустрічі ознайомились з особливостями впровадження електронного документообігу, функціонування внутрішнього порталу Вінницької міської ради, роботою диспетчерської служби «Цілодобова варта».