Головна / Новини / Вінниччина - у трійці лідерів на Всеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування

Вінниччина - у трійці лідерів на Всеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування

12/02/2014

Вінниччина – у трійці лідерів з кількості поданих проектів на Всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування.

Про це йдеться на офіційному сайті Вінницької облради.

На адресу Дирекції Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування надійшло більше 1000 проектів. Найбільша кількість надана представниками органів місцевого самоврядування Дніпропетровської (127 проектів), Луганської (102 проекти), Вінницької (97 проектів), Хмельницької (60 проектів) областей.

Третина проектів з Вінниччини (34) націлені на розв’язання соціальних проблем територіальних громад сіл та міст Ямпільського, Крижопільського, Піщанського, Чечельницького, Могилів-Подільського районів. Їх загальний бюджет - 9,5 мільйонів гривень.

За даними Державного Фонду сприяння місцевому самоврядуванню в Україні, на сьогодні Дирекцією Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування завершено прийом проектних пропозиції для участі у конкурсному відборі 2014 року. З 1 березня по 15 червня проекти розглядатиме Експертна комісія для подання експертних висновків до Ради Конкурсу. Більше про конкурс можна дізнатися на сайті http://municipal.gov.ua