Головна / Новини / Власна справа – від ідеї до гранту: історія успіху в межах порєкту «Мережа мужніх»: центр розвитку соціального підприємництва для ветеранів»

Власна справа – від ідеї до гранту: історія успіху в межах порєкту «Мережа мужніх»: центр розвитку соціального підприємництва для ветеранів»

20/11/2023
Іноді в нашому житті важливу роль відіграє випадок. Як-то кажуть, «опинився в потрібну мить у потрібному місці». І завдяки цьому випадку життя може кардинально змінитися.
 
Так, може змінитись на краще життя двох ветеранів, які пройшли навчання в межах проєкту «Мережа мужніх»: центр розвитку соціального підприємництва для ветеранів» та вирішили спробувати себе в підприємництві.
 
Наприклад, ветеран В’ячеслав вирішив втілювати свою бізнес-ідею та нині працює над проєктною пропозицією щодо виробництва твердопаливних систем опалення і твердого палива.
 
«Я був на навчанні, і мене зацікавила ідея створення власної справи, тому вирішив спробувати. Зараз ментор допомагає мені з заповненням проєктної заявки на один із конкурсів», – каже пан В’ячеслав.
 
Його колега пан Василь, який також пройшов навчання у межах проєкту, теж зацікавився створенням власної справи та наразі працює над проєктною пропозицією з виробництва екологічних продуктів бджільництва.
 
«Мене зацікавила ідея створення власної справи, і якраз випала така можливість. Звісно, що зараз, на початковому етапі, мені потрібен супровід. І добре, що є з ким порадитися», - розповідає ветеран.
 
Обидва чоловіки вже отримують менторську підтримку від кандидата економічних наук, сертифікованого бізнес-консультанта CMC-Ukraine Дмитра Дресвяннікова щодо започаткування та розвитку власної справи.
 
Проєкт «Мережа мужніх»: центр розвитку соціального підприємництва для ветеранів» впроваджує ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» за підтримки Український ветеранський фонд.
 
Проєкт спрямований на надання менторської підтримки ветеранам при започаткуванні та розвитку підприємництва. Тож в його межах планується організувати бізнес-навчання та менторінг для ветеранів, а також онлайн та офлайн консультації на постійній основі стосовно старту і розвитку ветеранського підприємництва.
 
Одна з ідей проєкту – підтримка та стартовий супровід підприємств, створених ветеранами, що базуватиметься на практичному досвіді діючого соціального підприємства «Системні рішення».