Головна / Новини / Визначено переможців конкурсу дитячого малюнку «Майбутнє моєї громади»

Визначено переможців конкурсу дитячого малюнку «Майбутнє моєї громади»

24/04/2016

На Івано-Франківщині протягом тижня (18-22 квітня 2016 року) в рамках проекту «Стратегія об''''єднаних змін (Формування стратегічного плану об’єднання громад як інструмент сталого розвитку об’єднаних громад в умах децентралізації)» та в рамках інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» відділом молоді та спорту райдержадміністрації спільно з ГМ «ОПОРА» підведено підсумки та нагороджено переможців конкурсу  дитячого малюнку на тему «Майбутнє моєї громади» серед школярів 8-10 років. Юним учасникам пропонувалось зобразити своє бачення життя у громаді, яка розвивається.

Начальник відділу молоді та спорту райдержадміністрації Христина Богославець та активіст ГМ «ОПОРА» в Надвірнянському районні  Тарас Олендій відвідали дітей-переможців в школах, де вручили цінні подарунки.

Отже переможцями стали:

Надвірнянська громада

І- Шкрум Святослав Білозоринська ЗОШ І-ІІ ст.

ІІ - Єрмоліна Валерія Мирненська ЗОШ І ст.

ІІІ - Грицанчук Андрій Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3

Ланчинська громада

І- Гриджук Софія Середньомайданська ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІ - Білоус Софія Ланчинська ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІІ - Голіней Надія  Краснянська ЗОШ І-ІІІ ст.

Делятинська громада

І- Яворська Аліна Делятинська ЗОШ І-ІІ ст.

ІІ - Романюк Артем Делятинська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1

ІІІ - Боднарук Дарія Білоославська ЗОШ І-ІІІ ст.

Підтримка проекту «Стратегія об’єднаних змін (Формування стратегічного плану об’єднання громад як інструмент сталого розвитку об’єднаних громад в умовах децентралізації)» громадської організації «Подільська агенція регіонального розвитку» (м. Вінниця) в партнерстві з Коломийською міською організацією Всеукраїнської громадської організації «Громадянська мережа «ОПОРА» здійснюється в рамках програми ЄС «Підтримка реформи місцевого самоврядування в Україні», що реалізується Інститутом громадянського суспільства в партнерстві з Фондом Східна Європа і фінансується Європейським Союзом.