Головна / Продукти і послуги / Відповіді на запитання, які часто виникають у бізнесу

Відповіді на запитання, які часто виникають у бізнесу

Релоковані підприємства мають багато проблем і потребують експертної підтримки під час і після процесу переміщення, щоб відновити роботу. Серед найпоширеніших проблем переміщеного бізнесу – відновлення втрачених ланцюгів поставок, розробка бізнес-стратегії та оформлення документів для виходу на ринок ЄС. Крім того, серед внутрішньо переміщених людей є самозайняті особи, які також потребують консультаційної підтримки та допомоги.

Мета проєкту: Допомогти громадській організації «Подільська агенція регіонального розвитку» у розширенні послуг для підтримки мікро-, малих та середніх підприємств (ММСП), постраждалих від війни та переміщених у Вінницьку, Рівненську, Тернопільську, Хмельницьку та Черкаську області.

Тож в межах проєкту було створено колцентр, який став надійним інструментом для обробки дзвінків, швидкого вирішення питань на місцях та надання інформації підприємцям. Впроваджено навчальні сесії «Швидкий старт» з управління бізнесом, нових ланцюжків поставок, новітніх підходів до інтеграції, та ваучерну програму «Релокація: нові можливості» для переміщених ММСП. Ця підтримка ММСП включає надання консультацій щодо сертифікації, брендингу, маркетингових досліджень і розвитку маркетингу. Крім того, в межах проєкту представники організації  допомагають налагодити зв’язки між переміщеними українськими ММСП та європейськими підприємцями та бізнес-асоціаціями за допомогою зустрічей «бізнес-бізнес» (B2B) і сприяти їхній співпраці.

На основі наданих консультацій розроблено брошуру з типовими питаннями та успішними кейсами їх вирішення.

Брошура за лінком: https://drive.google.com/file/d/1zy2df3ABvZ1qd9Bf1BUgDijQIMfy5VhW/view?usp=sharing 

Отримати консультацію

Дякуємо, Ваша заявка прийнята.

В найближчий час менеджер зв'яжеться з Вами.

Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних відповідно до правил.
15-РІЧНИЙ ДОСВІД
СПІВПРАЦІ З ГРОМАДАМИ ТА РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІЙ
15 років
досвіду
Понад 30
партнерів
Понад 200
громад