Головна / Новини / Відібрано 20 громад із Сумської та Чернігівської областей для участі проєкті «Security Compact»

Відібрано 20 громад із Сумської та Чернігівської областей для участі проєкті «Security Compact»

08/03/2024
У межах оголошеного конкурсу Громадська організація «Подільська агенція регіонального розвитку» отримала заявки від 33 громад, що свідчить про актуальність теми безпеки.
 
Метою проєкту «Security Compact» є посилення стійкості громад до впливу окупації та військових дій шляхом підсилення безпекових елементів громади і її представників та підтримка процесів довготривалої безпеки.
 
Для громад будуть впроваджені наступні активності:
 
 Спільно з представниками громад буде підготовлений «План безпеки для громади» та надаватиметься комплект першого реагування у вигляді тривожного антивандального кейсу, що включатиме резервне живлення, компактний вогнегасник та аптечку тактичної медицини (першої домедичної допомоги), а також буде проведено комплексне навчання відповідальної особи за безпеку в громаді.
 
Створено матеріали для навчальної кімнати з безпеки, у вигляді медіа-матеріалів, зокрема, відеороликів та постерів з безпеки.
 
Проведено офлайн та онлайн навчання в кожній громаді за 4 напрямками: фізична безпека, перша домедична допомога, психологічна стійкість та протидія інформаційним впливам та цифрова безпека.
 
Закуплено портативні електростанцій потужністю до 1,5 кВт (мобільні та малошумні), які будуть передані на баланс громади для швидкого реагування та координації.
 
Усі знання та навички, отримані представниками громад в межах реалізації проєкту, зможуть використовувати на практиці та ділитися знаннями з іншими громадянами. Для забезпечення безпеки у кожній громаді буде підготовлено відповідальну особу за безпеку (особа буде визначена громадою).
 
Проєкт «Security Compact» впроваджується в межах грантового конкурсу «Посилення громадської участі в процесах раннього відновлення на звільнених територіях», який адмініструється Isar Ednannia за підтримки Фонду «Партнерство за сильну Україну», що фінансується країнами партнерами.