Головна / Новини / Відбувся онлайн-захід на тему: «Релокація бізнесу: рішення для успіху».

Відбувся онлайн-захід на тему: «Релокація бізнесу: рішення для успіху».

14/12/2022

14 грудня в межах проєкту «Мости економічного розвитку» відбувся онлайн-захід на тему: «Релокація бізнесу: рішення для успіху».

Учасниками та учасницями заходу стали представники та представниці органів місцевого самоврядування Вінницької, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької та Черкаської областей, а також підприємці, які змушені були релокувати свій бізнес через повномасштабне вторгнення.

Під час заходу керівник проєкту Юрій Войціцький наголосив на важливості підтримки малого підприємництва та зауважив, що важливими гравцями у цьому процесі є, зокрема, органи місцевого самоврядування.

«Крім того, наразі дуже сприятливий клімат для налагодження бізнесових контактів між європейськими та українськими підприємцями. Як показало невеличке опитування, проведене безпосередньо під час заходу, українські підприємці хочуть налагоджувати співпрацю у сфері сільського господарства, переробної галузі та сфери послуг», - зазначив пан Юрій.

Асистенка керівника проєкту Елеонора Кірєєва, розповіла про мету та можливості в межах проєкту для релокованих підприємців. Зокрема, йшлося про:

  • створення кол-центру, який допомагатиме з консультаціями підприємців;
  • короткострокові консультації «Швидкий старт» з управління бізнесом, нових ланцюжків поставок, новітніх підходів до інтеграції;
  • ваучерну програму «Релокація: нові можливості» для переміщених мікро-, малих та середніх підприємств (ММСП). Ця підтримка ММСП включатиме надання консультацій щодо сертифікації, брендингу, маркетингових досліджень і розвитку маркетингу;
  • налагодження зв’язків між переміщеним українським бізнесом та європейськими підприємцями та бізнес-асоціаціями за допомогою зустрічей «бізнес-бізнес» (B2B).

Учасникам та учасницям зустрічі було надано контакти для подальшої комунікації та співпраці.

Мости економічного розвитку» стала можливою завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), згідно з умовами гранту, наданого ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» в рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка України». Зміст цієї публікації є відповідальністю ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» та необов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.