Головна / Новини / Відбулася перша зустріч лідерів організацій громадянського суспільства з 7 областей України

Відбулася перша зустріч лідерів організацій громадянського суспільства з 7 областей України

30/12/2022

27 грудня лідери й лідерки ОГС з Львівської, Полтавської, Волинської, Одеської, Житомирської, Рівненської та Закарпатської областей долучилися до першої лідерської зустрічі в межах проєкту «Розвиток спроможностей місцевих громадських організацій у воєнний час за допомогою пакету тренінгів з підготовки та відновлення». Проєкт реалізовується ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».

На думку координаторки напрямку посилення організаційної спроможності ОГС, організаційної та екзистенційної коучині Олени Матвійчук, важливо, щоб лідери й лідерки мали можливість обмінюватися різними думками, особливо коли їхні організації, команди та й вони безпосередньо перебувають на шляху організаційного розвитку.

«Адже організаційні коучі або експерти з організаційного розвитку переважно працюють з організацією загалом, тобто фактично бачать організацію, всі процеси – і допомагають відповідно до запиту щось налагоджувати, супроводжують на цьому шляху», – каже Олена Матвійчук.

За її словами, з початком повномасштабного вторгнення для лідерів і лідерок додалося багато різного навантаження. Зокрема, це навантаження стосувалося питань виживання їх самих, членів команд, самої організації, а також швидкого реагування на виклики. Відповідно, лідери й лідерки ставали опорою для своїх організацій.

«От для того, щоб усвідомити цей досвід, для того, щоб зрозуміти, якими ми є як лідери, як ми впливаємо на свої команди, чому саме такі команди до нас приходять, чому саме такі виклики зараз з’являються в розвитку команди та загалом щоб мати можливість обмінятися досвідом, як кожен і кожна їх долають, – й започатковані такі лідерські зустрічі. Ми маємо велику надію й віру в те, що ці зустрічі будуть для лідерів і лідерок корисними», – розповідає Олена Матвійчук.

Наступні зустрічі також будуть вмістити певний навчальний компонент відповідно до тем, які були озвучені на першому етапі.


Захід організований Громадською організацією «Подільська агенція регіонального розвитку» в рамках грантового проєкту «Розвиток спроможностей місцевих громадських організацій у воєнний час за допомогою пакету тренінгів з підготовки та відновлення», та став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст заходу не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.