Головна / Новини / Відбулася перша B2B зустріч у межах ініціативи «Мости економічного розвитку»

Відбулася перша B2B зустріч у межах ініціативи «Мости економічного розвитку»

13/02/2023

11 лютого відбулася перша B2B зустріч у межах ініціативи «Мости економічного розвитку», що впроваджує Громадська організація «Подільська агенція регіонального розвитку».

Зустріч на тему «Сільськогосподарське виробництво: перспективи експортно-імпортних відносин» була присвячена специфіці експортно-імпортних операцій між Польщею та Україною у сфері аграрного бізнесу.

У ролі спікера виступив польський експерт Кшиштоф Плончик, який розповів про свій досвід ведення бізнесу з українськими партнерами, потребу оформлення сертифікатів на харчову продукцію, що потраплятиме потім на територію країн ЄС та як використовувати преференційні митні пільги для товарів з України, які зараз діють.

У заході взяли участь 19 представників та представниць, переважна частина з яких – це підприємці зі східних регіонів, які релокували свій бізнес на Вінниччину, Рівненщину, Тернопільщину  і Хмельниччину.

Результатом зустрічі став обмін думками щодо перспектив налагодження майбутньої співпраці між польським і українським бізнесом, обговорення «підводних каменів» - зокрема логістичних проблем, якості оформлення супровідних документів, започаткування платформи діалогу у цій сфері

Нагадаємо, що в межах ініціативи «Мости економічного розвитку» відбуватиметься цикл B2B зустрічей для підприємців, які через повномасштабне вторгнення РФ на територію України релокували свій бізнес до Вінницької, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької та Черкаської областей.

Метою таких зустрічей є обмін досвідом та налагодження зв’язків для подальшої співпраці українських переміщених підприємств з європейськими підприємцями та бізнес-асоціаціями.

Ініціатива «Мости економічного розвитку» стала можливою завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), згідно з умовами гранту, наданого ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» в рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка України». Зміст цієї публікації є відповідальністю ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» та необов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.