Головна / Новини / Відбулася чергова B2B зустріч на тему: «Меблеве виробництво: можливості для співпраці та експорту»

Відбулася чергова B2B зустріч на тему: «Меблеве виробництво: можливості для співпраці та експорту»

06/04/2023

6 квітня відбулася чергова B2B зустріч у межах ініціативи «Мости економічного розвитку», що впроваджує Громадська організація «Подільська агенція регіонального розвитку».

Цього разу відбулася зустріч на тему: «Меблеве виробництво: можливості для співпраці та експорту».

У ролі спікера виступив Маріуш Пашталенієц, директор польської фірми Agmar, яка з 1998 року є виробником дерев'яних дверей.

У заході взяли участь 8 представників та представниць, переважна частина з яких – це підприємці зі східних регіонів, які релокували свій бізнес на Вінниччину, Рівненщину, Тернопільщину і Хмельниччину.

Маріуш Пашталенієц розповів про цінності підприємства, аргументував вибір цільової аудиторії споживачів. Також спікер наголосив на зацікавленості та можливостях співпраці з українськими підприємцями і важливості обміну досвідом. Крім того, були розглянуті питання підбору персоналу. За підсумками зустрічі Маріуш Пашталенієц запросив українських підприємці відвідати його підприємство та запропонував можливість безкоштовного розміщення під час візиту.

Нагадаємо, що в межах ініціативи «Мости економічного розвитку» й надалі відбуватиметься цикл B2B зустрічей для підприємців, які через повномасштабне вторгнення РФ на територію України релокували свій бізнес до Вінницької, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької та Черкаської областей.

Метою таких зустрічей є обмін досвідом та налагодження зв’язків для подальшої співпраці українських переміщених підприємств з європейськими підприємцями та бізнес-асоціаціями.

Ініціатива «Мости економічного розвитку» стала можливою завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), згідно з умовами гранту, наданого ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» в рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка України». Зміст цієї публікації є відповідальністю ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» та необов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.