Головна / Анонси / Веб-конференція «Технології електронного урядування на рівні міст. Проблеми та перспективи розвитку»

Веб-конференція «Технології електронного урядування на рівні міст. Проблеми та перспективи розвитку»

18/07/2014

    

Шановні колеги!

Запрошуємо взяти участь у веб-конференції «Технології електронного урядування на рівні міст. Проблеми та перспективи розвитку», що відбудеться 18 липня з 15.00 до 16.30.

Захід організовано в рамках проекту «100 міст – крок вперед. Моніторинг впровадження інструментів електронного урядування як основи надання адміністративних послуг в електронному вигляді», реалізованого ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» за підтримки Програми розвитку ООН в Україні.

Під час веб-конференції буде обговорено питання впровадження електронних послуг на рівні муніципалітетів, здійснено загальний огляд ситуації в Україні, розглянуто досвід Польщі та Молдови у наданні адміністративних послуг в електронному форматі та напрацювання міст Вінниці та Івано-Франківська у даному напрямку. 

Спікери веб-конференції:

Артем Серенок, доцент кафедри інформаційних технологій і систем управління Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, к.держ.упр., експерт з електронного урядування;

Олександр Пономаренко, Асоціація міст України;

Андрій Чайківський, заступник начальника відділу програмного та комп’ютерного забезпечення виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради;

Володимир Романенко, директор департаменті інформаційних технологій Вінницької міської ради;

Модератор – Олег Левченко, виконавчий директор ГО «Подільська агенція регіонального розвитку».

Для участі у веб-конференції необхідно надіслати інформацію: П.І.П., назва організації, посада, контактний телефон учасника на електронну адресу info@e-gov.in.ua, зазначивши тему листа «Веб-конференція 18.07.14», останній термін подачі заявок - 17 липня до 18.00.

 За підтримки проекту ПРООН та ЄС «Поширення кращих практик недержавного моніторингу надання адміністративних послуг»

Проект ЄС та ПРООН «Поширення кращих практик недержавного моніторингу надання адміністративних послуг» започаткований у 2013 р. з метою вдосконалити процес надання адміністративних послуг органами місцевого самоврядування у містах України за рахунок посилення громадського контролю та налагодження ефективного зворотного зв''''язку. Більше інформації про діяльність  проекту – на http://www.ua.undp.org/ (у розділі «Наша робота»).

Європейський Союз складається з країн-членів, які вирішили поетапно об’єднати разом свої інновації, ресурси і долі. Спільно, протягом 50-річного періоду розширення, вони побудували зону стабільності, демократії і поступального розвитку, підтримуючи культурну різноманітність, толерантність та індивідуальні свободи. Європейський Союз зацікавлений в обміні цими здобутками та цінностями з країнами і людьми поза його кордонами.

Програма розвитку Організації Об''''єднаних Націй (ПРООН) є глобальною мережею ООН в галузі розвитку. ПРООН тісно співпрацює з усіма верствами суспільства, допомагаючи розбудові країн, спроможних протистояти кризам,  розвивати та підтримувати економічне зростання, націлене на покращення життя  кожної людини. Працюючи  у 177 країнах ми пропонуємо глобальне бачення з урахуванням  специфіки місцевого розвитку, задля розширення прав та можливостей людей та підвищення життєздатності держав. Більше інформації про діяльність  ПРООН – на http://ua.undp.org

Контактна інформація:

ГО «Подільська агенція регіонального розвитку»

м. Вінниця, вул. Червоних партизан, 7

тел.: (0432) 69 44 32

e-mail: info@pard.org.ua

Олег Левченко – виконавчий директор ГО «Подільська агенція регіонального розвитку»

Тетяна Науменко – директор Муніципально-громадського центру електронного урядування