Головна / Новини / Відбулася веб-конференція на тему формування публічних рекомендацій щодо розвитку е-урядування в Україні

Відбулася веб-конференція на тему формування публічних рекомендацій щодо розвитку е-урядування в Україні

25/06/2014

      

24 червня відбулася веб-конференція «Формування публічних рекомендацій щодо розвитку системи електронного урядування як основи надання адміністративних послуг в електронному вигляді».

Веб-конференція мала на меті обговорення результатів моніторингу та формування публічних рекомендацій щодо розвитку системи е-урядування на муніципальному та державному рівнях, які буде враховано в розроблюваній нині «Концепції розвитку електронного урядування в Україні».

Модерував спілкування виконавчий директор ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» Олег Левченко.

Учасниками веб-конференції за допомогою програми «Skype» стали представники міських рад Конотопу, Кривого Рогу, Сум, Червонограду, Мелітополя, Первомайська, завідувач сектору інформаційно-технічного забезпечення Бориспільського виконавчого комітету, директор Національного центру електронного урядування.

Спікерами були Олег Левченко (на тему «Методологія оцінки впровадження інструментів електронного урядування як основи надання адміністративних послуг в електронному вигляді»), Ігор Куспляк («Результати оцінки впровадження системи електронного урядування в 100 найбільших містах України»), Олег Конотопцев («Обов’язковість використання технологій електронного урядування в діяльності органів місцевого самоврядування згідно чинного законодавства»), Валентина Дарнопих («Бачення Асоціації міст е-врядування щодо результатів оцінки впровадження інструментів е-врядування та розробки рекомендацій»).

Нагадаємо, що 16 червня під час прес-конференції експерти представили результати дослідження «100 міст – крок вперед. Моніторинг впровадження інструментів електронного урядування як основи надання адміністративних послуг в електронному вигляді», реалізованого ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» за підтримки проекту ЄС та ПРООН «Поширення кращих практик недержавного моніторингу надання адміністративних послуг».

Дослідження стало одним із наймасштабніших дотепер у цій сфері та дало змогу оцінити рівень і якість використання інструментів е-урядування, що є основою розвитку електронних адміністративних послуг, проаналізувати, які зміни відбулись протягом року, виявити основні тенденції та наявні проблеми при їх впровадженні.  На основі результатів моніторингу буде сформовано рекомендації щодо кроків, які мають бути здійсненні на державному та місцевому рівнях із метою підвищення ефективності впровадження системи електронного урядування в діяльності органів місцевого самоврядування та готовності міст України до надання послуг в електронному форматі.

НАГАДАЄМО, ЩО ТРИВАЄ ОБГОВОРЕННЯ: Рекомендації щодо розвитку інструментів електронного урядування, сформовані за результатами дослідження http://pard.org.ua/rekomendac_shhodo_rozvitku_nstrumentv_elektronnogo_uryaduvannya-_sformovan_za_rezultatami_dosldzhennya.html

За підтримки проекту ПРООН та ЄС «Поширення кращих практик недержавного моніторингу надання адміністративних послуг» 

Проект ЄС та ПРООН «Поширення кращих практик недержавного моніторингу надання адміністративних послуг» започаткований у 2013 р. з метою вдосконалити процес надання адміністративних послуг органами місцевого самоврядування у містах України за рахунок посилення громадського контролю та налагодження ефективного зворотного зв''''язку. Більше інформації про діяльність  проекту – на http://www.ua.undp.org/ (у розділі «Наша робота»).

Європейський Союз складається з країн-членів, які вирішили поетапно об’єднати разом свої інновації, ресурси і долі. Спільно, протягом 50-річного періоду розширення, вони побудували зону стабільності, демократії і поступального розвитку, підтримуючи культурну різноманітність, толерантність та індивідуальні свободи. Європейський Союз зацікавлений в обміні цими здобутками та цінностями з країнами і людьми поза його кордонами.

Програма розвитку Організації Об''''єднаних Націй (ПРООН) є глобальною мережею ООН в галузі розвитку. ПРООН тісно співпрацює з усіма верствами суспільства, допомагаючи розбудові країн, спроможних протистояти кризам,  розвивати та підтримувати економічне зростання, націлене на покращення життя  кожної людини. Працюючи  у 177 країнах ми пропонуємо глобальне бачення з урахуванням  специфіки місцевого розвитку, задля розширення прав та можливостей людей та підвищення життєздатності держав. Більше інформації про діяльність  ПРООН на http://ua.undp.org