Головна / Новини / Івано-Франківщина: Робота над стратегічними планами набирає обертів

Івано-Франківщина: Робота над стратегічними планами набирає обертів

19/05/2016

17 березня відбулись засідання робочих груп з розробки стратегічних планів потенційних об''''єднаних громад  Івано-Франківщини.  Робота з формування стратегічних документів  громад  здійснюється в рамках проекту «Стратегія об’єднаних змін (Формування стратегічного плану об’єднання громад як інструмент сталого розвитку об’єднаних громад в умовах децентралізації)».

Робочі групи працюють у трьох громадах Надвірнянського району - Делятинській, Ланчинській та Надвірнянській.  Зустрічі відбулись у кожній із громад, та об’єднали працівників державного апарату, жителів сіл та підприємців. Завдяки залученню різних учасників процесу вдалось якісно доповнити минулі напрацювання щодо бачення стратегічних напрямків спільного розвитку. Під час засідань робочих груп працювали над визначенням візії і місії.

Учасники робочих групи багато уваги приділялось прогнозуванню: якими мають бути громади у довгостроковій перспективі. Першочерговими традиційно в обговоренні залишаються питання соціальної проблематики, але завдяки ідеям, які могли б покращити добробут селян, ці питання вирішити буде набагато легше.

«Говорити про відмінне, але об’єднуватись навколо спільного», - зауважив в ході роботи Олег Левченко виконавчий директор ГО «Подільська агенція регіонального розвитку», акцентуючи увагу на спільному, громадам вдаться  вийти на якісно новий рівень.

Стратегічні сесії з розробки стратегічного плану проведено у місті Надвірна та селищах Делятин і Ланчин - майбутніх центрах об''''єднаних громад.

Нагадаємо, що виконавцями проекту «Стратегія об’єднаних змін» є ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» в партнерстві з Представництвом Громадянської мережі ОПОРА в Івано-Франківській області.