Головна / Анонси / В2В зустріч для релокованого бізнесу, який розпочинає діяльність у сфері агрі-фуду: крафтове виробництво

В2В зустріч для релокованого бізнесу, який розпочинає діяльність у сфері агрі-фуду: крафтове виробництво

20/06/2023

У межах ініціативи «Мости економічного розвитку» продовжуємо цикл B2B зустрічей для підприємців, які релокували свій бізнес до Вінницької, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької та Черкаської областей.

Черговий захід відбуватиметься 22 червня 2023 року з 11:00 по 13:00 на платформі ZOOM.

Тема зустрічі: «В2В для релокованого бізнесу, який розпочинає діяльність у сфері агрі-фуду: крафтове виробництво».

Спікери:

  • Евеліна Піскоровська, власниця гоподарства «Загрода Ратайка»;
  • Роман Танський, власник пасічного господарства «Пасіка Мйодуля».

Для участі у B2B зустрічі просимо реєструватися за лінком:  bit.ly/3qSn6Pm  

Нагадуємо, що в межах ініціативи «Мости економічного розвитку» й надалі відбуватиметься цикл B2B зустрічей для підприємців, які через повномасштабне вторгнення РФ на територію України релокували свій бізнес до Вінницької, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької та Черкаської областей.

Метою таких зустрічей є обмін досвідом та налагодження зв’язків для подальшої співпраці українських переміщених підприємств з європейськими підприємцями та бізнес-асоціаціями.

Ініціатива «Мости економічного розвитку» стала можливою завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), згідно з умовами гранту, наданого ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» в рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка України». Зміст цієї публікації є відповідальністю ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» та необов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.