Головна / Новини / В2В зустріч для релокованого бізнесу, який планує розвивати туризм

В2В зустріч для релокованого бізнесу, який планує розвивати туризм

20/04/2023

Громадська організація «Подільська агенція регіонального розвитку» продовжує надавати підтримку підприємцям, які були змушені перемістити свою діяльність на територію Вінницької, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької та Черкаської областей.

Однією зі сталих активностей ініціативи «Мости економічного розвитку», що впроваджує організація, є регулярні B2B-зустрічі з європейськими підприємцями, які мають на меті поділитись успішними практиками і налагодити партнерства у різних сферах бізнесу. Українські підприємці вже мали можливість поспілкуватись з польським бізнесом, який працює у сфері виробництва меблів і дверей, верстатів з комп’ютерним управлінням, а також торгівлі і продажу.

Чергова B2B зустріч відбуватиметься 25 квітня 2023 року з 11 по 13:00 на платформі ZOOM.

Спікером буде Станіслав Баска, власник агротуристичного бізнесу «Гостинець Коцмєжув», що знаходиться на території Свєнтокшиського воєводства (Польща). 

У цьому агротуристичному комплексі можна скористатись багатьма додатковими можливостями відпочинку, окрім традиційного проживання і харчування. Тут можна замовити сплав на каяках і регіональних «длубанках», проводити тренінги, семінари та інші зустрічі, скористатись можливістю дегустації вин з місцевих виноградників.

Охочі взяти участь у B2B-зустрічі можуть зареєструватись за посиланням: bit.ly/41FioRX 

Ініціатива «Мости економічного розвитку» стала можливою завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), згідно з умовами гранту, наданого ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» в рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка України». Зміст цієї публікації є відповідальністю ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» та необов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.