Головна / Новини / В Антонівці обговорювали питання земельної реформи

В Антонівці обговорювали питання земельної реформи

25/09/2017

Днями у селі Антонівка Барської ОТГ відбувся семінар на тему «Земельна реформа. Міфи і реальність щодо зняття мораторію на землі сільськогосподарського призначення».

Участь у заході взяли представники органів місцевого самоврядування та фермери Барської об’єднаної територіальної громади.

Йшлося, зокрема, про регулювання ринку землі. Передумови та нові ініціативи. Реформування з метою підвищення прозорості в управлінні земельними ресурсами України – досягнення і виклики, досвід країн світу в управлінні земельними ресурсами, чинники економічного зростання та інші питання, що стосуються земельної реформи.

Учасники заходу мали нагоду не лише слухати інформацію фахівців, а й ставити запитання.

Також учасники семінару наголошували, що під час реформи, в першу чергу, слід забезпечити інтереси сільських жителів і територіальних громад. Також варто сформувати чітку стратегію, побудовану на прозорих і зрозумілих законодавчих нормах.

Багато хто сумнівається у доцільності такої реформи. Проте фахівці переконані, що саме широке відкрите обговорення здатне змінити ситуацію та усунути непорозуміння.