Головна / Новини / Ужгородці переймали досвід у вінничан

Ужгородці переймали досвід у вінничан

22/10/2013

22 жовтня у Вінниці побували представники Ужгородської міської ради. Делегація приїхала на навчання, яке було організоване в рамках проекту ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» «Посилення спроможності громадянського суспільства у розвитку публічного Е-урядування на рівні органів місцевого самоврядування», підтриманого Міжнародним фондом «Відродження»

У складі делегації до Вінниці прибули заступник міського голови, керуючий справами виконавчого комітету Ужгородської міської ради, заступник начальника Центру надання адміністративних послуг, начальник відділу надання адміністративних послуг ЦНАП та ін.

Делегація прибула для того, аби перейняти досвід у вінничан. Адже з 1 листопада в Ужгороді розпочне роботу Центр надання адміністративних послуг, тому особливо цінним виявився досвід м. Вінниці у створенні Центру адміністративних послуг «Прозорий офіс».

Учасники зустрічі ознайомились з особливостями впровадження електронного документообігу, функціонування внутрішнього порталу Вінницької міської ради, роботою диспетчерської служби «Цілодобова варта».

Крім того, гості відвідали головний офіс та одне з регіональних відділень «Прозорого офісу», поспілкувались з провідними фахівцями, отримали детальну інформацію щодо особливостей надання адміністративних послуг на базі ЦНАП.