Головна / Новини / У Вінниці відбулась чергова робоча зустріч експертів «Клубу Е-урядування»

У Вінниці відбулась чергова робоча зустріч експертів «Клубу Е-урядування»

20/10/2013

Зустріч експертів відбулася в рамках проекту «Посилення спроможності громадянського суспільства у розвитку публічного Е-урядування на рівні органів місцевого самоврядування».

Цей проект, підтриманий Міжнародним фондом «Відродження», втілюється громадською організацією «Подільська агенція регіонального розвитку» в партнерстві з Вінницькою міськрадою.
Метою зібрання стала робота над формуванням комплексного документу з розвитку електронного урядування в місті Вінниця. Документ має назву «Програма впровадження електронного урядування «Вінниця 2020».

У ході зустрічі визначено місію та загальне бачення Програми, здійснено SWOT-аналіз (оцінку її сильних і слабких сторін, можливостей та загроз) тa PEST-аналіз (політичних, економічних, соціальних і технологічних чинників, що можуть вплинути на Програму), окреслено основні напрями впровадження системи е-урядування у Вінницькій міській раді.
Учасниками цього заходу стали фахівці Національної академії державного управління при Президентові України, представники ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» та Вінницької міськради.

Фінальна версія «Програми впровадження електронного урядування «Вінниця 2020» буде розроблена експертами та подана на розгляд міської ради до середини грудня поточного року.