Головна / Новини / У Вінниці відбудеться зустріч з експертом ІМІ на тему: «Що таке джинса і з чим її їсти?»

У Вінниці відбудеться зустріч з експертом ІМІ на тему: «Що таке джинса і з чим її їсти?»

07/04/2014

У середу, 9 квітня, о 14:00 у Вінниці за адресою вул. Червоних партизан, 7 (конференц-зала ГО «Подільська агенція регіонального розвитку») відбудеться дискусійний клуб з журналістом-експертом Інституту масової інформації Романом Кабачієм, під час якої обговорюватиметься, що таке джинса, як її уникнути та як донести до ЗМІ негативні наслідки джинси.

На сьогоднішній день практика джинси досить міцно зрослася з журналістикою як такою. Особливо під час виборчої кампанії в регіонах розміщення піар-матеріалів перетворюється на основну статтю надходження коштів на ЗМІ. Крім того, в переважній більшості це тіньові кошти, які ніде не фіксуються.

До дискусії запрошуються представники ЗМІ, студенти факультету журналістики. Дискусія проходитиме в дружній атмосфері, де є місце для кожної позиції.

Довідка. Роман Кабачій - історик, публіцист. Працює на посаді журналіста-експерта Інституту масової інформації.  Випускник Люблінського університету, доктор гуманітарних наук у галузі новітньої історії. Співпрацює з виданнями України, Польщі, Чехії, Канади та Великої Британії.