Головна / Новини / У Вінниці відбудеться круглий стіл «Відкриті муніципалітети – основа стандартів»

У Вінниці відбудеться круглий стіл «Відкриті муніципалітети – основа стандартів»

20/09/2012

27 вересня поточного року в м. Вінниця відбудеться круглий стіл, присвячений проблемі впровадження в Україні Ініціативи «Партнерство «Відкритий уряд» на основі місцевих програм та стандартів розвитку системи електронного урядування.

Захід буде проведено в рамках проекту «Формування партнерства громадськості та органів місцевого самоврядування у сфері розвитку публічного Е-урядування», ініційованого ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» та Вінницькою міською радою за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Це вже третій захід, організований в межах зазначеного проекту. 10 квітня у м. Вінниця було проведено круглий стіл «Електронне урядування та електронна демократія в муніципальних утвореннях України», що став установчою зустріччю експертів клубу «Е-урядування» - представників органів місцевого самоврядування та неурядових організацій. 9-10 червня неподалік від м. Вінниця (с. Петрик) було організовано е-табір, присвячений обговоренню стандартів впровадження електронного урядування в містах України.

Метою проведення круглого столу є дослідження можливостей впровадження в Україні Ініціативи «Партнерство «Відкритий уряд» на основі регіональних програм розвитку електронного врядування та електронної демократії та муніципальних стандартів впровадження системи е-урядування в містах України. Надалі передбачається активна співпраця експертів клубу «Е-урядування» з метою дослідження ефективності функціонування окремих інструментів електронного урядування в органах місцевого самоврядування, виявлення кращих практик та розробки єдиного стандарту впровадження системи е-урядування в містах України.

Під час круглого столу будуть розглянуті наступні питання:
Загальний план дій щодо впровадження в Україні Ініціативи «Партнерство «Відкритий уряд»;
Регіональні програми з використання е-урядування та е-демократії, що реалізуються в рамках Ініціативи «Партнерство «Відкритий уряд»;
Формування муніципального стандарту впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий уряд».

Круглий стіл триватиме з 10.00 до 17.30. Участь у заході безкоштовна. Вартість квитків (не дорожче купейного вагону) буде відшкодовано. За більш детальною інформацією звертайтесь за тел. (096) 94 84 421. Контактна особа – Тетяна Науменко.

Для того, щоб взяти участь у круглому столі необхідно обов’язково заповнити аплікаційну форму (див. нижче) та надіслати її на ел. адресу: tetyana.naumenko@gmail.com до 21 вересня. Остаточно список учасників буде визначено 24 вересня, про що усі заявники будуть проінформовані.

ВОГО «Подільська агенція регіонального розвитку»

(0432) 69 44 32

info@pard.org.ua